Mercedes-Benz CLA viti 2017, E kuqe, 1.8L, 53000km

Njoftime të tjera të ngjashme

per arsye EMIGRACIONI SHITET MERCEDES A180 ne gjendje PERFEKTE si e re; ; BLERE me FATURE ne itali 6500; ; dogana me FATURE 1300; ; SHITET vetem 5500 Tiranë
Mercedes-Benz C-class viti 1997 Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + usb + tel, xhama eklektrik, pasqyra me palosje, sensore parkimi para dhe mbrapa, dy celesa me pult. Tiranë
4 goma te reja; ; Larse feneresh; ; Sensor shiu; ; Pilot automatik; ; Komando ne timon; ; Kompjuter bordi; ; Clima digitale etj etj Tiranë
E. E-320-CDI-Avantgarde Automatike (G) Tron. Full Option me Dogane te paguar gati per Targa e ardhur nga GJERMAN. Makina nuk perfshiet nga TAKSA e Luxit se eshte me pak se (3000. Kubik 2987. Tiranë
21 500€
Shtuar: 1 gusht 2020, numri: 113494
Adresa: Tiranë, Tirane, shfaq në hartë
Modeli: CLA 
Viti: 2017 
Kilometrazhi: 53000 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Coupe 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.8 litra
Timoni: Majtas 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Kompjuter i spondit Sistem navigimi Fenerët Xenon Baxha Ngrohja e ndenjëseve Xhama të errët Airbags Pasqyra elektrike Tapiceri lёkurё 
Mercedes Benz CLA 180
Ne gjendje perfekte vetem me 53 mije kilometra.
Blere tek Mercedes Albania ne Autostrade.
Me liber Servisi , Gomat e reja perpara 3 javesh dhe servisi i sapo bere.
Dokumentat te paguara deri ne Qershor 2021.
1.Reverse Camera
2.Gps EUROPE
3.Marsha F1 ne timon

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.