Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet E350 Bluetech (cgi) 2013 sel, distronik.; ; Motorri i ri bluetech vjen me nje eficence te jashtezakonshme duke reduktuar konsumin si... Tiranë
16 900€
SHITET MERCEDES BENZ CLS 320, Viti 2006, Kambio Automatike, Sendilje lekure, Komanda tek Timoni, , Navi, Bagazhier 6CD, Sensor Parkimi origjinal... Tiranë
10 000€
Okazion: shitet Mercedez-benz BLUTEC AMG PERMIUM FULL, PANORAMIC esa po ardhur me DOGANE te paguar dritat X-SENO LED, disqe AMG gomat te reja... Tiranë
1€
shitet Ml w164 (pa taks luksi) ne gjendje shum te mir xhama te zinj original, me sensors parkimi para dhe mbrapa + camer xhama elektrik drita xeno... Tiranë
14 600€
Benz e 230 w211 ne gjendje perfekte si jasht brenda dhe motorrike xhama te zinj origjinal baxha discofrena ferrota goma te reja dhe vaj i... Tiranë
10 800€
3 900€

Mercedes-Benz C-Klasse, 1.8L, 190000km

Shtuar: 9 korrik 2019, numri: 1268
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
069 36 92 161
Modeli: C-class 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.8 
SHITET MERCEDES BENZIN+GAZ
-MOTORR 1.8 BENZIN GAS EKONOMIKE
-IMPJANTI I SHENUAR NE LEJE QARKULLIMI
-VITI 2001 - 2002
-KAMBIO MANUALE 6+R
-CLIMA FUNKSIONALE
-KOMPJUTER BORDI
-KOMANDA NE TIMON
-SENSOR SHIU
-SENSOR DRITE
-DRITA AUTOMATIKE
-FENER ANTIMJEGULL
-FENER KSENON
-TIMON HIDRAULIK
-SENDILJE TE RREGULLUESHME
-TIMON I RREGULLUESHEM
-MBYLLJE QENDORE ME PULT
-DISQE ALUMINI R16 SPORT
-DOKUMENTA TE PAGUARA
SAPO NDERRUAR
1-TAMBURO FERROTA
2-KRAHET ALUMINIT
3-AMORTIZATIRET
4-FILTRI I GAZIT
MJETI ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE TE GJITHA SHERBIMET E BERA NUK KA NEVOJ PER SHERBIME TE TJERA

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.