Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes-Benz C Class Prodhimi: 2008 Transmetuesi: Automatik Kilometrazhi: 170.000 Karburanti: Nafte Modeli: 220 Me targa shqiptare. Makina eshte ngjyre e zeze, eshte sjell personalisht nga... Tiranë
10 000€
SHITET.... ✅E KLAS ✅ADVANGARTE ✅EVO 280 CDI ✅165000 KILOMETER ✅VITI I PRODHIMIT 12/08 ✅AUTOMATIKTIPTRONIC ✅NAVIGATIONSYSTEM ✅CLIMATRONIC ✅SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA ✅SINJALE KE PASQYRAT ✅DRITAT... Tiranë
9 300€
I diskutueshëm
Mercedes benz C Class. Viti 1996 Benzine+Gaz Kambio automatike Klima tronic Xhama elektrik Disqe alumini Goma Michelin Tapiceria cope gjendje 9/10 Taksa te paguara deri ne dhjetor(12000... Tiranë
2 100€
Shitet benz C 200, nafte, mbajtur per merak, sherbimet e kryera ne kohe, ABS, EPS, airbag, A/C, goma te reja. Shitet per arsye se nuk me rinovohet patenta. Cmimi i diskutueshem Tiranë
3 200€
I diskutueshëm
shitet c class 220 viti 97,ne gjendje motorrike te shkelqyer,sherbime te sapo bera ne prill,siguracioni kolaudimi dhe letrat deri ne prill 2020,goma te reja,e gatshme per cdo lloj prove,me drita... Tiranë
1 700€
14 900€ I diskutueshëm

Mercedes-Benz C-Klasse, 1.8L, 180000km

Shtuar: 28 maj 2019, numri: 1182
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0693054001
Modeli: C-class 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.8 
Automat, 2013 Benz G-Tronic 7G me 7 marshe Automatike, Sport Packet, 1.8 Benzine Ekonomike ne krahasim me benzinat e tjera, Xhama dhe Baxho Elektrike, Hapje makine pa Celes (Keyless Entry), Easy Convenience Entry, Auto Hold, Timon Sport i levizeshem eletrikisht. Ngrofje Sediljesh, Sedilje Sport Elektrike, Sedilje Lekure, Klima 2 Zona dhe Prapa, Navigator, Bluetooth, Premium Audio Harman Kardon, Sistem Parkimi me Kamera,Disqe Sportive 18
Sherbime Vaj Filtra te sapo kryera, Letrat e SAPO prera me date 13.05.2019 Gjendje Perfekte, si e re!
Cmim 14.900 euro i diskutueshem.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.