Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2008
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
9 500€
Viti: 2010
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
15 000€
Viti: 2005
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
5 900€
Viti: 1997
Kilometrazhi: 250000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
3 600€
I diskutueshëm
Viti: 2009
Kilometrazhi: 89000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
20 000€
I diskutueshëm
14 900€ I diskutueshëm

Mercedes-Benz C-Klasse

Shtuar: 28 maj 2019, numri: 1182
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0693054001
Modeli: C-Klasse 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.8 
Automat, 2013 Benz G-Tronic 7G me 7 marshe Automatike, Sport Packet, 1.8 Benzine Ekonomike ne krahasim me benzinat e tjera, Xhama dhe Baxho Elektrike, Hapje makine pa Celes (Keyless Entry), Easy Convenience Entry, Auto Hold, Timon Sport i levizeshem eletrikisht. Ngrofje Sediljesh, Sedilje Sport Elektrike, Sedilje Lekure, Klima 2 Zona dhe Prapa, Navigator, Bluetooth, Premium Audio Harman Kardon, Sistem Parkimi me Kamera,Disqe Sportive 18
Sherbime Vaj Filtra te sapo kryera, Letrat e SAPO prera me date 13.05.2019 Gjendje Perfekte, si e re!
Cmim 14.900 euro i diskutueshem.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.