Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2012
Kilometrazhi: 147630 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
12 500€
Viti: 2004
Kilometrazhi: 190000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
5 300€
Viti: 2003
Kilometrazhi: 190000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
4 400€
Viti: 2006
Kilometrazhi: 200000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
7 700€
Viti: 2004
Kilometrazhi: 190000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
5 500€
6 950€ I diskutueshëm

Mercedes-Benz C-Klasse

Shtuar: 11 maj 2019, numri: 1139
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Modeli: C-Klasse 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Diesel 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.2 
MERCEDES BENZ, SAPO ARDHUR NGA ZVICRA LETRAT E SAPO PRERA I MBAROJNE NE 18 DHJETOR 2019 MOTORRI 220 NAFTE, KAMBIO AUTOMATIKE, 207.000 KM ME LIBER SHERBIMESH, NGJYRE GRI E ERRET,KLIMA BI-ZONE, 10 AIRBAG, PASQYRA ELEKTRIKE DHE FOTOKROMATIKE, BUTON NE TIMON, TELEFON, CD, EKRAN, DISQE 16, NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE. CMIMI I DISKUTUESHEM.
Kontakte:
Telefoni:
06x xxx xxxx

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.