Mercedes-Benz C-class viti 2013, Blu, 2.2L, 124300km

Njoftime të tjera të ngjashme

Benz S-320 LUNGO VERSION; Viti 2001; km 210.057; Naft 3200; Automat; Letra te paguara per 8 muaj; Me nderrime ka cmim tjeter; Ndrrohet Okazion Tiranë
Okazion !; Shitet / Nderrohet - Mercedez Benz C class w204, Fundi i 2011; Full Extra: Motorr 220 Blue Efficent Kambio Automat 7G Tronic, Sendilje Me Ngrofje, Opsion Eco [ Fikje / Ndezje Ne Trafi. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire, impjanti i gazit i sapomontuar 2 vjet garanci pa limit kilometrash, gomat 4 te reja viti 2019 bateria e re 1 vite garanci te gjitha sherbimet e be. Tiranë
*Auto; *Shite Mercedes Benz C-Class; *C220 CDI; *AVANGARD; *Motorr: 220 CDI (Euro 4 ); *Kamjo: Automatik TIp Tronik; *Klima Digitale; *Viti: 2007; *Km: 220.000; *Disje 16Me goma Ne gjendje te mir. Tiranë
Shitet Mercedes Benz E Class 270 CDI Viti 2003 super makine ne gjendje super shume e paster nga jashte dhe si bren. Makina Ka sensore parkimi fabrike, sensor shiu, sensor dritash, dritat kseno. Tiranë
15 499€
Shtuar: 15 nëntor 2019, numri: 73871
Modeli: C-class 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 124300 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Shes Mercedes C Class C220, Viti i prodhimit Gusht 2013. Version Sport, Distronic Plus, Pilot Automatik, Blind Spot Assistant, Emergency Brake System, Keeping Lane Assistant, Distance Warning System, Traction Control, Voice Control, Attention Assistant, Pasqyra me Sensor Trekendesh dhe Sinjal Akustik per parakalime te gabuara, Blue Efficiency, ESP, Sedilje me Ngrohje, Bluetooth, USB Port, Navigator, Sensor para mbrapa, Komanda ne Timon, Xhama te erret mbrapa origjinal, ganxhe, Super full optio. E gatshme per cdo prov;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.