Mercedes-Benz C-class viti 2012, E zezë, 2.5L, 204000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedez benz c klas, motorr 220 nafte, me 227 mij km origjinale me liber sherbimesh, makina ndodhet ne gjendje perfekte, kambio automat, ngjyra shume e bukur, e panderhyr si makine, me dogane t. Tiranë
Viti 2006; Motorr 280; Automat; Full Tiranë
Shesim Mercedes Benz C-class te 2002 per arsye mos perdori. Makina esht ne gjendje perfekte motorike dhe gjenerike me te gjitha sherbimet e sapokrye. Makina ka 215, 000 km origjinale me gom. Tiranë
SHITET Rexhina 320 Lungo e 2004 me te gjitha sherbimet e bera; Karburanti: Nafte; Kambio: Automatike; Timon me komanda; Navi te madh multifunksional; Sedilje lekure e zeze me levizje elektrike +. Tiranë
Mercedez Benz C klas, motorr 220 nafte, viti dhjetor 2007, avantgard, tavan panaromik, kambio automat, navigator i madh me hapje, sendilje me levizje, sallon i bardh brenda, full opsion, makin. Tiranë
12 990€
Shtuar: 20 dhjetor 2020, numri: 113736
Modeli: C-class 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 204000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.5 litra
Mercedes-Benz C 250 Cdi Nafte AMG Line; Viti 2012; C250 CD; 2143 cc; 204 kuaj fuq; Gjenerata e re me Kater pistona dhe prodhim origjinal i Mercedes-Benzit per modelin Euro 5; BlueEfficiency; Kambio Automatike 7-g Tronic me tre pozicione (C/S/) hume ekonomike dhe shume e shpejte; *Full Option; *Fener Inteligent Light me Neon Blu; Bi-Xenon; *Look AMG; *Timon Tresh AMG me marshe. 1; *Marmita origjinale Mercedes- Benz me dy dalje te; updatuara skavamentos; *Xhama te zinj plus perde origjinale; *Sensore Parkimi; *Kamer Parkimi; *Navigator; *Baxho Xhami/Panoramik; *Ngrohje serdilesh; Paketa full inoks tek kornizat e xhamave; shirita inoksi ne interior me kombinim te veshjes Avantgarde ne imitim drur; *Sedilje gjys rrobe dhe lekure me Masazh (fryrje dhe cfryrj) *Pasqyra elektrike; *Ndricimi Led i brendshem me neon Blu; *Drita te poshtme i pasqyrave per kembesorin; Neon me logo te AMG- s ne te katerta dyert; *Hapje dhe mbyllje e bagazhit me komanden e celesit, buton i updatuar Start/Stop; *Ganxhe rimorkio e cmontueshme me hapje dhe mbyllje me buton nga bagazhi; *Disqe shume te vecanta Mat me goma te reja Michelin numer R18 te gjere mbrapa te blera ne Gjermani; Special Black Edition W204 Estate Facelift Mode; Makina sapo ka ardhur nga Gjermania dhe disponon liber sherbimesh te Mercedes Benzit; ; Te gjitha sherbimet e bera dhe lehtesisht te verifikueshme te servisi juaj i besuar; *2 Celesa Inoksi*; Dogana e paguar;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.