Mercedes-Benz C-class viti 2012, E zezë, 143300km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedez benz c klas, motorr 220 nafte, me 227 mij km origjinale me liber sherbimesh, makina ndodhet ne gjendje perfekte, kambio automat, ngjyra shume e bukur, e panderhyr si makine, me dogane t. Tiranë
Viti 2006; Motorr 280; Automat; Full Tiranë
Shesim Mercedes Benz C-class te 2002 per arsye mos perdori. Makina esht ne gjendje perfekte motorike dhe gjenerike me te gjitha sherbimet e sapokrye. Makina ka 215, 000 km origjinale me gom. Tiranë
SHITET Rexhina 320 Lungo e 2004 me te gjitha sherbimet e bera; Karburanti: Nafte; Kambio: Automatike; Timon me komanda; Navi te madh multifunksional; Sedilje lekure e zeze me levizje elektrike +. Tiranë
Mercedez Benz C klas, motorr 220 nafte, viti dhjetor 2007, avantgard, tavan panaromik, kambio automat, navigator i madh me hapje, sendilje me levizje, sallon i bardh brenda, full opsion, makin. Tiranë
11 900€
Shtuar: 31 dhjetor 2020, numri: 113767
Modeli: C-class 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 143300 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Shitet c class 300 benzin (pershtatshem 100% per impjant gaz); vit prodhimi 12/2012; 140 mije km origjinale; look; AMG black serie; opsjone: 4x4 4matic, baxho xhami, ekran i madh, ngrohje sediljesh, audio harman kardon, 6 cd, dvd, usb, bluetooth, etj, goma te reja continental, sedilja me memorj. te gjitha sherbimet e kryer.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.