Mercedes-Benz C-class viti 2010, E zezë, 3.0L, 212000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Mercedes Benz; Modeli: GLA 200 CDi 4 Matic; Kilometra te pershkruara 94500; Kambio automatike 7G me +; Disqe Alumini 17"; Sensore Parkimi perpara dhe prapa; Kamera parkimi prapa; Fener. Tiranë
Shitet Mercedes; Modeli: C Class 220 CDi Executive; Motorri: 2, 147cc Diesel 170 Kuaj Fuqi; Kambio Automatike 7G; Viti i Prodhimit: 2014; Kilometra Te Pershkruara: 86, 990; Exterior Exclusive. Tiranë
Shitet Mercedes Benz; CLS 320 Cdi pa taks lluksi; Vit Prodhimi 2007 Look 2009; Kamio Automatike; Pilot Automatik; Motorr V6 289.950 Km Me targa te reja dhe letra te paguara per 1 vit Ngjyre e kuq. Tiranë
Shes ML, ne gjendje te shkelqyer, e gatshme per cdo lloj prov. Kilomentrat i ka orgjinale, te marr me garanc. Makina ka ardhur nga Zvicra dhe eshte ne gjendje Perfekte; Mundesi nderrimi me makin. Tiranë
Marka: Mercedes-Benz S550; Viti prodhimi 2013; Kambio - automatike; Nr Cel +; Informacione Shtese; Makina eshte e sapoardhur nga Florida USA me 120 mij milje origjinale e paperdorur ne Shqipe. Tiranë
11 200€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 95095
Modeli: C-class 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 212000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
MERCEDES BENZ C 300 4 Matic; VITI PRODHIMIT 2010; Odometri 212, 000 KM; BENZIN + GAZ; KAPACITETI 2997 CCM (Pa takse luks) FUQIA 170kw / 231 HP; KONSUMI 9.8l/100km (kombinua) 13.9l/100km (urba) 7.1l/100km (inter-urba) KAMBIO AUTOMATIKE 7G; NGJYRA E ZEZE; KLIMA ME 2 ZONA; ; OPSIONE SHTESE; Drita Bi-Xenon me ulje ngritje automatike; Ndricim kthese, Ndricim dite automatik; Sedilet mbrapa me palosje; Look AMG origjinal nga fabrika; Sensor Dritash, sensor shiu; Sensor Parkimi mbrapa; Cd, mp3, aux, bagazhier me 6 cd; Larse fenersh, Telefon me bluetooth; Sedile me ngrohje, baxha xhami, pasqyra me palosje; Disqe alumini sportive R17, Tamburo me ajrosje; Pilot automatik ESP ABS 4Matic; Tapiceria lekure ngjyre bezhe shume e paster dhe e mbajtur ne gjendje 10/10; ; SHRBIMET; Vaj dhe filtra motorri te sapo nderruara, ferrota tambura para dhe mbrapa te reja, krahe alumini te sapo nderruar, 2 Cels. Historiku i serviseve te makines i plot. Gjendje perfekte si nga ana motorrike, xhenerike dhe estetik. Sapo ardhur nga Kanadaja, impjanti i gazit eshte i markes AE (e vlere 900 ) i sapo vendosur te Autoservis Juli me 3 vjet garanc. Dokumenta te paguara deri ne Gusht 2020; NUK NDERROHET; Mundesi financimi me kest

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.