Mercedes-Benz C-class viti 2010, E zezë, 2.0L, 196000km

8 200€ I diskutueshëm
Shtuar: 22 tetor 2021, numri: 114291
Adresa: Tiranë, Tirane, shfaq në hartë
Modeli: C-class 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 196000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 177 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I mbrapmë 
Shes Mercedes-Benz C 200
-Viti i prodhimit 2010
-Forca motorrike: 200 Bluefficency
-Karburanti: Nafte
-Kambio: Automatike
-Kilometra: 196mij Origjinale
-Vendodhja: Tirane
-Kontakt: 0694298113
-Cmimi: 8200 Euro i diskutueshem
-Opsione shtese:
-Makina eshte ne gjendje perfekte, te gjitha sherbimet e kryera.
-Me letra te paguara dhe targa.
-Komanda ne timon, limitator shpejtesie.
-Seonsor dritash, sensor gomash.
-Klima bizonale.
-Xhama te zinj.
-Sedilje elektrike.
-Drita xenon, bixenon.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.