Mercedes-Benz C-class viti 2010, E bardhë, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

E. E-320-CDI-Avantgarde Automatike (G) Tron. Full Option me Dogane te paguar gati per Targa e ardhur nga GJERMAN. Makina nuk perfshiet nga TAKSA e Luxit se eshte me pak se (3000. Kubik 2987. Tiranë
C-220-CDI-Avantgarde-me Kamje Automatike tip Tronik Model (2008) i avancuar me Tavan XHAMI komplet PANORAMA me Dogane TVSH te paguar gati per Targa e ardhur nga Gjermania me Rruge Tokesor. Tiranë
Shitet Mercedes C-class 200 cdi manuale viti 2006 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me dogane te paguar gati per cdo lloj prove Tiranë
Shitet Mercedes C-class 200 cdi manuale viti 2006 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me dogane te paguar gati per cdo lloj prove Tiranë
11 000€
Shtuar: 21 dhjetor 2019, numri: 112574
Modeli: C-class 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Klasa ekologjike: Euro 4 
Kontrolli i klimës Parktronic 
Mercedez-Benz c class viti dhjetor i 2009 Euro 4 Partikular Filter. Km 190.000 Me Liber Servisi. Kambio Automatik. Klima Tronik Bi Zona + Klima Mbrapa. Sallon Lekure Origjinale Shum i Paster + Ngrofje Sedilesh. Drita Automatike. Sensor Parkingu Para Mbrapa Origjinale. Sensor Dritash + Fshirsesh + Dritash + Gomas. Navigator Satelitar Me Diskun Perkates Per Te Gjith Europe. Disqe Te Vecant Me Goma 100%. Xhama Pasqyra Elektrike. Ngjyra E Bardh Metalizato Super E Paster Asnje Gervishje. Makina Eshte Ne Gjendje Super Perfekte Vizuale Mekanike Xhenerike. E Sapo Ardhur Nga Gjermani Me Dekumenta Shqiptar; Per me teper informacion me Kontakton.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.