Mercedes-Benz C-class viti 2009, E zezë, 2.2L, 183000km

Njoftime të tjera të ngjashme

OKAZION!!; ; PER ARSYE EMIGRACIONI SHITET BENZ A180, VITI 2011, NAFTE, KAMBIO AUTOM, NAVIGATOR, FULL OPTION NE GJENDJE PERFEKTE BARAZ ME TE RE Tiranë
per arsye EMIGRACIONI SHITET MERCEDES A180 ne gjendje PERFEKTE si e re; ; BLERE me FATURE ne itali 6500; ; dogana me FATURE 1300; ; SHITET vetem 5500 Tiranë
Mercedes-Benz C-class viti 1997 Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + usb + tel, xhama eklektrik, pasqyra me palosje, sensore parkimi para dhe mbrapa, dy celesa me pult. Tiranë
E. E-320-CDI-Avantgarde Automatike (G) Tron. Full Option me Dogane te paguar gati per Targa e ardhur nga GJERMAN. Makina nuk perfshiet nga TAKSA e Luxit se eshte me pak se (3000. Kubik 2987. Tiranë
6 400€
Shtuar: 8 maj 2020, numri: 113382
Modeli: C-class 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 183000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
4 goma te reja
Larse feneresh
Sensor shiu
Pilot automatik
Komando ne timon
Kompjuter bordi
Clima digitale etj etj

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.