Mercedes-Benz C-class viti 2009, E bardhë, 2.0L, 166000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina nuk ka nevoje per asnje lloj sherbi. Eshte ne gjendje te shkelqye; Ka 214 mije km te veta; Sherbimet te kryera para 1 muaj 08/10 (vaj-filtra, gom) Eshte makine personal; Komanda ne timon. Tiranë
Mercedes benz C220 porto bagazh ne gjendje shum te mir makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorri. Makina esht me kambjo automatike komanda timon goma ne gjendje 80 % kondicjone. Tiranë
Shitet Mercedes CLS320 Nafte FULL EXTRA Viti 2007 Automatike Nr Cel & Whatsap. Tiranë
Shitet Benz C220, fund i 2007 me look C63 AMG te bere ne Gjerma. Ka 224000. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe eshte perdorur me shume kujd. Marmitat jane me zhurme, komandohen me buton, t. Tiranë
Shitet Mercedes C220 2009 Nafte Automat Tavan Panoramike Tiranë
7 999€
Shtuar: 25 janar 2021, numri: 113870
Modeli: C-class 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 166000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Shitet Mercedes C230 Benzine 4Matic AMG; LooK Automatike 2009, Makina Posedon Keto Opsione Xhama Te Zinj Baxho Xhami Navi I Madh Me Palosje Me Keto Formate: CD DVD MP3 MP4 RADIO MEMORY CARD Sallon Lekure Klima Dixhitale Tronike Disqe Alumini Sendilje Me Ngrohje Shumllojshmeri Komandash Ne Timon Sistem Audio I Amplifikuar Kompjuter Bordi Dy Marmita Fabrike Goma Ne Gjendje Teper Te Mire Celes Me Thithje Me Inoks Pasqyra Antiverbuese; Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Motorrike Xhenerike Vizuale E Interiore Sic Duket E Ne Foto; Eshte E Sapo Ardhur Me Dogane Te Paguar Gati Per Targa Ndodhet Ne Kavaj Ne Gose

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.