Mercedes-Benz C-class viti 2008, Gri, 2.2L, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shes makinen personale Mercedes-Benz C220 (W20) vit prodhimi 2003, prerje 2004, kambio automatike, motorr 2.2 naft. E kam blere vete ne Gjermani nga shites privat (jo-koncesiona) me dokument. Tiranë
OKAZION!!; ; PER ARSYE EMIGRACIONI SHITET BENZ A180, VITI 2011, NAFTE, KAMBIO AUTOM, NAVIGATOR, FULL OPTION NE GJENDJE PERFEKTE BARAZ ME TE RE Tiranë
per arsye EMIGRACIONI SHITET MERCEDES A180 ne gjendje PERFEKTE si e re; ; BLERE me FATURE ne itali 6500; ; dogana me FATURE 1300; ; SHITET vetem 5500 Tiranë
Mercedes-Benz C-class viti 1997 Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + usb + tel, xhama eklektrik, pasqyra me palosje, sensore parkimi para dhe mbrapa, dy celesa me pult. Tiranë
1€
Shtuar: 25 dhjetor 2019, numri: 113167
Modeli: C-class 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Klasa ekologjike: Euro 4 
C-220-CDI-Avantgarde-me Kamje Automatike tip Tronik Model (2008) i avancuar me Tavan XHAMI komplet PANORAMA me Dogane TVSH te paguar gati per Targa e ardhur nga Gjermania me Rruge Tokesore Navigator i Madh Dvd blu tuth Aux Ngjyra e makines Gri e Erret Metalizato Tapiceria eshte Tip Dizajni me (2) ngjyra Lekure e Plote ngjyre Konjak. Copa e Tavanit ngjyre e zez. Rimeso e Dyerve eshte Druri Disqe Sport-Paket (17. Pasqyra me Palosje Elektrik. Euro (4) FuLL optio. Makine Gjermanie Makina ndodhet Perballe Spitalit Amerikan (3) ne TIRAN. Na ndiqni edhe ne Istagram AutoEdi7

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.