Mercedes-Benz C-class viti 2008, Gri, 151200km

Njoftime të tjera të ngjashme

Benz S-320 LUNGO VERSION; Viti 2001; km 210.057; Naft 3200; Automat; Letra te paguara per 8 muaj; Me nderrime ka cmim tjeter; Ndrrohet Okazion Tiranë
Okazion !; Shitet / Nderrohet - Mercedez Benz C class w204, Fundi i 2011; Full Extra: Motorr 220 Blue Efficent Kambio Automat 7G Tronic, Sendilje Me Ngrofje, Opsion Eco [ Fikje / Ndezje Ne Trafi. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire, impjanti i gazit i sapomontuar 2 vjet garanci pa limit kilometrash, gomat 4 te reja viti 2019 bateria e re 1 vite garanci te gjitha sherbimet e be. Tiranë
*Auto; *Shite Mercedes Benz C-Class; *C220 CDI; *AVANGARD; *Motorr: 220 CDI (Euro 4 ); *Kamjo: Automatik TIp Tronik; *Klima Digitale; *Viti: 2007; *Km: 220.000; *Disje 16Me goma Ne gjendje te mir. Tiranë
Shitet Mercedes Benz E Class 270 CDI Viti 2003 super makine ne gjendje super shume e paster nga jashte dhe si bren. Makina Ka sensore parkimi fabrike, sensor shiu, sensor dritash, dritat kseno. Tiranë
10 000€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96052
Modeli: C-class 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 151200 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Timoni: Majtas 
SUPER FULL DHJETORI 2008 MODEL 2009 LETRA TE PAGUARA DERI ME 13/11/2020 TE GJITHA SHERBIMET E BERA PLUS 4 GOMA 100% TE REJA SAPO TE VENA NUK KA NEVOJ PER ASGJE AVANTGARDE KLIMA ME 4 ZONA NAVIGATION QE PUNON DHE PER SHQIPRI ME EKRAN TE MADH DVD MEMORY CARD CD MP3 BAGAZHIER 6 CD AUX BLUETOOTH QE LIDHET ME TELEFONIN SERDILJE LEKURE TE ZEZA PA ASNJE GERVISHTJE DRITA XENON BE XENON QE MARIN DREJTIMIN E TIMONIT LARJE FENERESH SENSOR SHIU DRITE SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA ORIGJINALE ABS ESP AIR BAG SRS KOMPJUTER BORDI PILOT AUTOMATIK PERDE ELEKTRIKE ME BUTON PERDE ANSORE ORIGJINALE SENSOR QE TREGON KUR TE BJEN GOMA PASQYRA ME SINJALE ME LED TIPI I RI ME VETPALOSJE STOPA MBRAPA ME LED KM ORIGJINALE MAKINA I KA TE GJITHA SHERBIMET E BERA NUK KA NEVOJ PER ASNJE SHERBIM ME GOM REZERV MAKINA ESHTE SHUM E PASTER

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.