Mercedes-Benz C-class viti 2008, E zezë, 2.2L, 263000km

Njoftime të ngjashme

Makina eshte e dhjetorit te vitit 1994. Eshte ne gjendje shume te mir. Me 310000 km origjinal. Me kondicioner dhe radio kasetofon origjinal i makine. Kamio automatik. Letrat jane te paguar. Tiranë
Makina eshte ne gjendje teknike dhe fizike shume te mir tapiceri e rregullt/frenat e reja / bateri e re/ sherbime te kryera /impjant gazi 1 vjecar /gomat 1 vjecare / aux Tiranë
Shitet Mercedes-Benz A Class, viti 2010, ngjyra gri e errret, komio manual, ne gjendje shume te mire teknike dhe me dokumenta te rregullta deri ne tetor 2022. te. 0682031852 Tiranë
-Mercedes Benz GLE Coupe 350; ; -3.0 nafte; ; -Viti 2017; ; -66.879 km; ; -Full option; ; -Full AMG line; ; -Makina ndodhet ne Tirane me targa Shqipetare e gateshme per cdo lloj kontrolli; ; -mim. Tiranë
S 350 longo 2011 makin shum e paster pa asnje problem gjith sherbimi eshte bere vetem 88000 km origjinal cmimi i diskutushem Tiranë
7 300€ I diskutueshëm
Shtuar: 12 janar 2022, numri: 114447
Adresa: Tiranë, Don bosko, shfaq në hartë
Modeli: C-class 
Viti: 2008 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 263000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Timoni: Majtas 
Okazion!! Per arsye emigrimi Shitet vetura Mercedes-Benz C-class 220 Diesel, viti 2008
Kambio Automatike. Air bag. Abs. Esp. Radio AM/FM-Cd Room-Navi-DVD-Bluetooth-AUX-tel. Kompjuter Board. Klima. Pilot automatik. Sendilje me ngrohje. Xhama elektrike. Sendilje elektrike. Pasqyra fotochromatike.
Sensore parkimi para dhe mbrapa orgjinale MB. Sensore drite. Sensore shiu . Bagazh me hapje me buton.
Disqe alumini. Xhama te erret me certefikate per 5 vjet .
Makina ka ardhur nga Gjermania.
Dekumentat i ka deri Qeshor 2022 . Km 260.000-263.000
Sherbimet te sapo bera. edhe Pjeset elektricetet i ka te reja te gjitha.
Gjendja perfekte xhenerike mund ta kontrolloni tek servisi juaj i preferuar!
Cmimi 7.300€ i diskutushem
Nr kontakti: ‪+355695552673

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.