Mercedes-Benz C-class viti 2008, E zezë, 186000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedez Benz C-Class 200 i vitit 2002; ; Makina ne gjendje shume te mire, me goma te reja, xhama mbrapa te veshu. Arsyeja e shitjes eshte per levizje nga vendi. Per cdo gje me kontaktoni ne numri. Tiranë
Shes mercedes E 200 cdi avantgarde i sapo ardh nga jasht me 260 mij km manual full otpion sedile me ngrohje kseno bi kseno ne super gjendje i gatshem per cdo lloj prove 0698889898 ne watsu. Tiranë
Makina nuk ka nevoje per asnje lloj sherbi. Eshte ne gjendje te shkelqye; Ka 214 mije km te veta; Sherbimet te kryera para 1 muaj 08/10 (vaj-filtra, gom) Eshte makine personal; Komanda ne timon. Tiranë
Mercedes benz C220 porto bagazh ne gjendje shum te mir makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorri. Makina esht me kambjo automatike komanda timon goma ne gjendje 80 % kondicjone. Tiranë
6 000€
Shtuar: 21 korrik 2021, numri: 114139
Modeli: C-class 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 186000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kuaj fuqi: 170 
Sensor Drite, Sensor Parkimi Para dhe Mbrapa, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Bagazhi Hapet me Buton, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Hands-Free Extension, Disqe Alumini 17R, Goma Hankook 95%, EPS(MDPS) (Monitorim i Presionit te Ajrit ne Goma), Klima Bizonale Auto, Timon Hidraulik, Timon Lekure, Timon me Komanda, Kompjuter Bordi, Pilot Automatik, Pasqyra Elektrike, Pasqyrat me LED, Pasqyra me Ngrohje, 4 Xhama Elektrik, Bagazhier 6CD, Memory Card, Sedilje Cope, Sedilje me Ngrohje, Isofix, 2 Porta 12V, Sensor Coolant, ESP, ABS, BAS

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.