Mercedes-Benz C-class viti 2007, Gri, 2.2L, 251500km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina nuk ka nevoje per asnje lloj sherbi. Eshte ne gjendje te shkelqye; Ka 214 mije km te veta; Sherbimet te kryera para 1 muaj 08/10 (vaj-filtra, gom) Eshte makine personal; Komanda ne timon. Tiranë
Mercedes benz C220 porto bagazh ne gjendje shum te mir makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorri. Makina esht me kambjo automatike komanda timon goma ne gjendje 80 % kondicjone. Tiranë
Shitet Mercedes CLS320 Nafte FULL EXTRA Viti 2007 Automatike Nr Cel & Whatsap. Tiranë
Shitet Benz C220, fund i 2007 me look C63 AMG te bere ne Gjerma. Ka 224000. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe eshte perdorur me shume kujd. Marmitat jane me zhurme, komandohen me buton, t. Tiranë
Shitet Mercedes C220 2009 Nafte Automat Tavan Panoramike Tiranë
4 800€
Shtuar: 24 janar 2021, numri: 113868
Modeli: C-class 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 251500 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Shitet benz c klass 220 cdi automat vp 2007 me 251mij kilometra origjinale me liber sherbimi dhe drejt kontrrolli tek filjali perkate. Esht perdorur makine e dyte familjare kryesisht fundjavav. Makina esht ne gjendje perfekte motorrike xhenerike estetik. Dy celsa chrom funksjonal navi i madh aux mp3 cd funksjonal telefon sensor parkimi origjinal para mbrapa funksjonal fener bixeno origjinal me larje feneresh tapiceri lekure e zeze sikurse e re baxha xhami sensor shiu dritas. makina 6 muaj ka qe ka ardhur nga gjermania me taksa siguracjon kuolidim deri i 7-2021. Mund te kontrrollohet tek mekaniku juaj i besua.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.