Mercedes-Benz C-class viti 2007, Gri, 224000km

Njoftime të ngjashme

SHITET; ; Marka, Modeli: Mercedes Benz SEL 560 V8; ; Viti: 1987; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: dogane; ; Km: 180.000 milje; ; Opsionet shtese: Version Presidentia. Tiranë
Shitet; ; Marka, Modeli: Mercedes Benz ML 350 Bluetec; ; Viti: 2010; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 251.000; ; Ngjyra: e Zeze; ; Opsionet shtese: Motor 3.0. Tiranë
MERCEDES BENZ E-CLASS EVO W211 (E32); - 320 EVO Nafte (pa taks lluks); - Kambio Automatik); - Viti 2006/10; ; - Sensor shiu; ; - Sensor dritash; ; - Sensor parkimi origjinal - Pasqyra me levizj. Tiranë
CLA eshte me 52.000 km viti 2018,; ; full option, trasmetuesi automatik, look AMG, feneret led automatike, distronic plus, xhama elektrik, sensor + kamera, frena hold, parkim automatik, fshirset. Tiranë
Marka: S class; ; Motorri: 350; ; - Viti: 2011; ; - Sigurimit Kasko Deri 12.01.2023; ; - Km: 90000 me garanci; ; 1 pronar; ; Automatic; ; Timon Druri i vecante; ; Goma 90%; ; Disqe original Benzi;... Tiranë
E shitur
Modeli: C-class 
Viti: 2007 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 224000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Shitet Benz C220, fund i 2007 me look C63 AMG te bere ne Gjerman. Ka 224000 k. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe eshte perdorur me shume kujde. Marmitat jane me zhurme, komandohen me buton, te montuara ne Gjerman. Vaji kur i eshte nderruar ka ardhur gjithmone me porosi nga Gjermania (eshte bere nderrimi para 800-1000k) filtri i ajrit eshte metalik dhe karburant i eshte hedhur gjithmone tek Kastrat. Gjithashtu makina ka Speed-Buster ne motorr per rritjen e hp (200hp ne total) si dhe pedal box me opsionet ECO, SPORT, SPORT +. Disqet jane 18' AM. Makina e ka motorrin perfekt dhe ska pasur kurre rrjedhje apo problemin me te voge. Letra te paguara deri ne fund te Dhjetorit 2021; Shitet per arsye studimesh jashte shteti; Cmimi pak i diskutushe.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.