Mercedes-Benz C-class viti 2007, E zezë, 2.2L, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shes ne Tirane; Mercedes Benz E350 4Matic 2010; Model Amerikan look AMG Benzine; System Comfort/Sport; Marrsha F1 Tiptronic ne timon; 155, 000 milje origjinale me historik sherbimesh ne konensiona. Tiranë
Shitet Mercedes E270 Automatike 2003 Makina Posedon Keto Opsione: Sallon Lekure; Navi Te Madh Me DVD; Klima Dixhitale; Sistem Audio Harman; Kardon; Komanda Ne Timon; Hapje Mbyllje Qendre Me Pult. Tiranë
Shitet Mercede Aclass super makin me navigator full sherbimet te sapo bera filtra vaj + vaj filtra te kamjos shume e paster cupe Tl vetem wocap se jam jasht shqirie Tiranë
SHITET MERCEDES BENZ S320; GJENDJE PERFEKTE; CMIMI OKAZION 3700 EURO; DEKUMENTA TE PAGUARA Tiranë
Sllon 300 nafte Automa (a taks luks) Viti 99; sedilet e para me levizje butona; xhamat e zinj origjinal edhe dopio; klimatronik; tapiceri lekure zez e paster; Xenon tgjata tshkurtra; Disqe goma 17. Tiranë
1€
Shtuar: 26 dhjetor 2019, numri: 113277
Modeli: C-class 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Tapiceri lёkurё 
C-220-CDI-Avandgard. Automatike tip Troni. Mega Full Option e ardhur nga Gjermania me Dogane TVSH te paguar gati per targ. Ngjyra e ZEZE Metalizat. Tapiceri Lekure dhe Stofi Navigator i Madh DVD Blue Tut. Au. Sedilje me ngrohj. Sensore Parkimi para Mbrap. Baxha Xham. Xenon by Xeno. Stopat e pasem Led (193, 168) KM te garantuara me Full Histori Servic. Makine Gjermani. Eur Makina ndodhet ne Tiran. Na ndiqni dhe ne Istagra. AutoEdi7.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.