Mercedes-Benz C-class viti 2005, Gri, 2.0L, 280000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Sensor Drite, Sensor Parkimi Para dhe Mbrapa, Sensor Shiu, Drita Mjegulle, Mbyllje Qendrore me Pult, Bagazhi Hapet me Buton, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Hands-Fre. Tiranë
Shes mercedes E 200 cdi avantgarde i sapo ardh nga jasht me 260 mij km manual full otpion sedile me ngrohje kseno bi kseno ne super gjendje i gatshem per cdo lloj prove 0698889898 ne watsu. Tiranë
Makina nuk ka nevoje per asnje lloj sherbi. Eshte ne gjendje te shkelqye; Ka 214 mije km te veta; Sherbimet te kryera para 1 muaj 08/10 (vaj-filtra, gom) Eshte makine personal; Komanda ne timon. Tiranë
Mercedes benz C220 porto bagazh ne gjendje shum te mir makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorri. Makina esht me kambjo automatike komanda timon goma ne gjendje 80 % kondicjone. Tiranë
4 500€
Shtuar: 8 korrik 2021, numri: 114120
Modeli: C-class 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 280000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Klasa ekologjike: Euro 4 
Timoni: Majtas 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Fenerët Xenon Disqe aliazhi 
Mercedez Benz C-Class 200 i vitit 2002.
Makina ne gjendje shume te mire, me goma te reja, xhama mbrapa te veshur. Arsyeja e shitjes eshte per levizje nga vendi .Per cdo gje me kontaktoni ne numrin e telefonit ose Whats App.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.