Mercedes-Benz C-class viti 2005, Gri, 1.8L, 220000km

Njoftime të ngjashme

SHITET; ; Marka, Modeli: Mercedes Benz SEL 560 V8; ; Viti: 1987; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: dogane; ; Km: 180.000 milje; ; Opsionet shtese: Version Presidentia. Tiranë
Shitet; ; Marka, Modeli: Mercedes Benz ML 350 Bluetec; ; Viti: 2010; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 251.000; ; Ngjyra: e Zeze; ; Opsionet shtese: Motor 3.0. Tiranë
MERCEDES BENZ E-CLASS EVO W211 (E32); - 320 EVO Nafte (pa taks lluks); - Kambio Automatik); - Viti 2006/10; ; - Sensor shiu; ; - Sensor dritash; ; - Sensor parkimi origjinal - Pasqyra me levizj. Tiranë
CLA eshte me 52.000 km viti 2018,; ; full option, trasmetuesi automatik, look AMG, feneret led automatike, distronic plus, xhama elektrik, sensor + kamera, frena hold, parkim automatik, fshirset. Tiranë
Marka: S class; ; Motorri: 350; ; - Viti: 2011; ; - Sigurimit Kasko Deri 12.01.2023; ; - Km: 90000 me garanci; ; 1 pronar; ; Automatic; ; Timon Druri i vecante; ; Goma 90%; ; Disqe original Benzi;... Tiranë
E shitur I diskutueshëm
Modeli: C-class 
Viti: 2005 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 220000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.8 litra
Shitet benz mercedes c klas 180, benzine ga. Kambjo automatik. Ngjyra gri viti 2005 me 220 mije klm me liber sherbimes. Makina me impiant gazi stag mak 4 plus i shenuar ne leje qarkullimi me tre vjet garanc. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer gjenerike dhe motorrik. Makina ka ardhur nga Gjermania dhe eshte perdorur shume pak ne Shqiper. Makina eshte teper ekonomike dhe jepet me te drejte kontrolli ku te deshiron. Me dekumenta te paguara per nji vi. Makina eshte full opsio.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.