Mercedes-Benz C-class viti 2003, Bojë argjendi, 2.2L, 247000km

Njoftime të tjera të ngjashme

shes makine mercedes benz, tipi E 220 CDI, classic, viti 2001, me 190, 000 km te vetat, te vertetuara me dokumentacio. Sherbime, taksa dhe detyrime te kryera deri me qershor 2021. Mjeti eshte bler. Tiranë
okazion shitet benz A180 si i ri Tiranë
Shitet Mercedes-Benz c-class 2006; ; Cmimi 5000 euro i diskutueshem Tiranë
OKAZION!!; ; PER ARSYE EMIGRACIONI SHITET BENZ A180, VITI 2011, NAFTE, KAMBIO AUTOM, NAVIGATOR, FULL OPTION NE GJENDJE PERFEKTE BARAZ ME TE RE Tiranë
per arsye EMIGRACIONI SHITET MERCEDES A180 ne gjendje PERFEKTE si e re; ; BLERE me FATURE ne itali 6500; ; dogana me FATURE 1300; ; SHITET vetem 5500 Tiranë
4 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 28 shtator 2020, numri: 113559
Adresa: Tiranë, 21 Dhjetori, shfaq në hartë
Modeli: C-class 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 247000 km
Ngjyra: Bojë argjendi 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Kuaj fuqi: 150 
Klasa ekologjike: Euro 4 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I plotë 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Kompjuter i spondit Kontrolli i lundrimit Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë 
Shes makinen personale Mercedes-Benz C220 (W203), vit prodhimi 2003, prerje 2004, kambio automatike, motorr 2.2 nafte. E kam blere vete ne Gjermani nga shites privat (jo-koncesionar), me dokumenta te rregullta, liber servisi gjerman deri ne 229 mije KM. Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe vizuale. Ka me pak se 247 mije KM te vetat. Makina ka 4 goma dimerore dhe 4 veroret nga Gjermania. Shitet per arsye blerje te nje makine me te re.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.