Mercedes-Benz C-class viti 2002, E bardhë, 215500km

Njoftime të ngjashme

SHITET; ; Marka, Modeli: Mercedes Benz SEL 560 V8; ; Viti: 1987; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: dogane; ; Km: 180.000 milje; ; Opsionet shtese: Version Presidentia. Tiranë
Shitet; ; Marka, Modeli: Mercedes Benz ML 350 Bluetec; ; Viti: 2010; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 251.000; ; Ngjyra: e Zeze; ; Opsionet shtese: Motor 3.0. Tiranë
MERCEDES BENZ E-CLASS EVO W211 (E32); - 320 EVO Nafte (pa taks lluks); - Kambio Automatik); - Viti 2006/10; ; - Sensor shiu; ; - Sensor dritash; ; - Sensor parkimi origjinal - Pasqyra me levizj. Tiranë
CLA eshte me 52.000 km viti 2018,; ; full option, trasmetuesi automatik, look AMG, feneret led automatike, distronic plus, xhama elektrik, sensor + kamera, frena hold, parkim automatik, fshirset. Tiranë
Marka: S class; ; Motorri: 350; ; - Viti: 2011; ; - Sigurimit Kasko Deri 12.01.2023; ; - Km: 90000 me garanci; ; 1 pronar; ; Automatic; ; Timon Druri i vecante; ; Goma 90%; ; Disqe original Benzi;... Tiranë
E shitur
Modeli: C-class 
Viti: 2002 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 215500 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Shesim Mercedes Benz C-class te 2002 per arsye mos perdorim. Makina esht ne gjendje perfekte motorike dhe gjenerike me te gjitha sherbimet e sapokryer. Makina ka 215, 000 km origjinale me goma 100% te reja te sapo nderruara dhe letrat e paguara per nje vit, shume ekonomike ne konsu. Cmimi eshte 3399 i diskutueshe. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe nuk i mungon asgj. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne whatsapp dhe vibe. Ju lutem telefonata serioze qe jan te interesuar vertet pasi makina esht per ato qe i njohin dhe i dine vlere. Orgesti, Mamurras, Kurbi.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.