Mercedes-Benz C-class viti 1997, Gri, 2.5L, 235467km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + usb + tel, xhama eklektrik, pasqyra me palosje, sensore parkimi para dhe mbrapa, dy celesa me pult. Tiranë
4 goma te reja; ; Larse feneresh; ; Sensor shiu; ; Pilot automatik; ; Komando ne timon; ; Kompjuter bordi; ; Clima digitale etj etj Tiranë
E. E-320-CDI-Avantgarde Automatike (G) Tron. Full Option me Dogane te paguar gati per Targa e ardhur nga GJERMAN. Makina nuk perfshiet nga TAKSA e Luxit se eshte me pak se (3000. Kubik 2987. Tiranë
C-220-CDI-Avantgarde-me Kamje Automatike tip Tronik Model (2008) i avancuar me Tavan XHAMI komplet PANORAMA me Dogane TVSH te paguar gati per Targa e ardhur nga Gjermania me Rruge Tokesor. Tiranë
Shitet Mercedes C-class 200 cdi manuale viti 2006 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me dogane te paguar gati per cdo lloj prove Tiranë
1 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 22 maj 2020, numri: 113459
Modeli: C-class 
Viti: 1997 
Kilometrazhi: 235467 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.5 litra
Aparat transmisioni: I mbrapmë 
Kondicioner Baxha Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë 
Mercedes-Benz C-class viti 1997

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.