Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes benz C Class. Viti 1996 Benzine+Gaz Kambio automatike Klima tronic Xhama elektrik Disqe alumini Goma Michelin Tapiceria cope gjendje 9/10 Taksa te paguara deri ne dhjetor(12000... Tiranë
2 100€
Shitet benz C 200, nafte, mbajtur per merak, sherbimet e kryera ne kohe, ABS, EPS, airbag, A/C, goma te reja. Shitet per arsye se nuk me rinovohet patenta. Cmimi i diskutueshem Tiranë
3 200€
I diskutueshëm
Viti: 2009
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
12 200€
I diskutueshëm
Elegance Evo V6 - Tavan panoramic xhami - Sedilje elektrike me ngrohje - Goma te reja - Sensore parkimi - Fenere xeno bixeno - Bagazhier per 6 CD CMIMI I DISKUTUSHEM Tiranë
7 900€
I diskutueshëm
Shitet ML350 bluetec. Makina eshte e vitit 2012 *Look AMG *Motorr 350 bluetec (2997 cc) jo takse luksi *Kambio automatike 7G -tronic plus *Navigator *Pilot automatik *Veteparkim *Psqyrat me... Tiranë
25 500€
1 700€

Mercedes-Benz C-class, 2.2L, 299000km

Shtuar: 22 korrik 2019, numri: 1286
Modeli: C-class 
Viti: 1997 
Kilometrazhi: 299000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.2 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I mbrapmë 
Plotësuese: ABS
ESP
Kontrolli i klimës
Sistemi i sigurisë
Baxha
Disqe aliazhi
Airbags
Mbyllja qendrore
Pasqyra elektrike
Xhamngritës elektrikë 
shitet c class 220 viti 97,ne gjendje motorrike te shkelqyer,sherbime te sapo bera ne prill,siguracioni kolaudimi dhe letrat deri ne prill 2020,goma te reja,e gatshme per cdo lloj prove,me drita xenon,cdo gje funksionale.cmimi 1700euro i padiskutueshem 0682229359,tirane

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.