Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet benz C 200, nafte, mbajtur per merak, sherbimet e kryera ne kohe, ABS, EPS, airbag, A/C, goma te reja. Shitet per arsye se nuk me rinovohet patenta. Cmimi i diskutueshem Tiranë
3 200€
I diskutueshëm
shitet c class 220 viti 97,ne gjendje motorrike te shkelqyer,sherbime te sapo bera ne prill,siguracioni kolaudimi dhe letrat deri ne prill 2020,goma te reja,e gatshme per cdo lloj prove,me drita... Tiranë
1 700€
Viti: 2009
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
12 200€
I diskutueshëm
Elegance Evo V6 - Tavan panoramic xhami - Sedilje elektrike me ngrohje - Goma te reja - Sensore parkimi - Fenere xeno bixeno - Bagazhier per 6 CD CMIMI I DISKUTUSHEM Tiranë
7 900€
I diskutueshëm
Shitet ML350 bluetec. Makina eshte e vitit 2012 *Look AMG *Motorr 350 bluetec (2997 cc) jo takse luksi *Kambio automatike 7G -tronic plus *Navigator *Pilot automatik *Veteparkim *Psqyrat me... Tiranë
25 500€
2 100€

Mercedes-Benz C-class, 2.0L, 300000km

Shtuar: 12 gusht 2019, numri: 1300
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0673021111
Modeli: C-class 
Viti: 1996 
Kilometrazhi: 300000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.0 
Mercedes benz
C Class.
Viti 1996
Benzine+Gaz
Kambio automatike
Klima tronic
Xhama elektrik
Disqe alumini
Goma Michelin
Tapiceria cope gjendje 9/10
Taksa te paguara deri ne dhjetor(12000 lek te reja i bejne taksat)
Siguracioni i ka mbaruar
Eshte ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomike(6000 lek per 100 km ne linje dhe 9000 lek per 100 km ne qytet)
Shitet per arsye mosperdorimi

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.