Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes benz C Class. Viti 1996 Benzine+Gaz Kambio automatike Klima tronic Xhama elektrik Disqe alumini Goma Michelin Tapiceria cope gjendje 9/10 Taksa te paguara deri ne dhjetor(12000... Tiranë
2 100€
shitet c class 220 viti 97,ne gjendje motorrike te shkelqyer,sherbime te sapo bera ne prill,siguracioni kolaudimi dhe letrat deri ne prill 2020,goma te reja,e gatshme per cdo lloj prove,me drita... Tiranë
1 700€
Viti: 2009
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
12 200€
I diskutueshëm
Elegance Evo V6 - Tavan panoramic xhami - Sedilje elektrike me ngrohje - Goma te reja - Sensore parkimi - Fenere xeno bixeno - Bagazhier per 6 CD CMIMI I DISKUTUSHEM Tiranë
7 900€
I diskutueshëm
Shitet ML350 bluetec. Makina eshte e vitit 2012 *Look AMG *Motorr 350 bluetec (2997 cc) jo takse luksi *Kambio automatike 7G -tronic plus *Navigator *Pilot automatik *Veteparkim *Psqyrat me... Tiranë
25 500€
3 200€ I diskutueshëm

Mercedes-Benz C-class, 2.0L, 230000km

Shtuar: 25 korrik 2019, numri: 1289
Adresa: Tiranë, Rr."Dritan Hoxha" Pallatet Hauwai , Kulla nr.4, shfaq në hartë
Telefoni:
0684626465
Skype:
0684626465
WhatsApp:
0684626465
Viber:
0684626465
Telegram:
0684626465
Modeli: C-class 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 230000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.0 
Kuaj fuqi: 202 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I plotë 
Pronarët e mëparshëm:
Plotësuese: ABS
ESP
Kondicioner
Kontrolli i klimës
Sistemi i sigurisë
Disqe aliazhi
Ngrohja e ndenjëseve
Airbags
Mbyllja qendrore
Xhamngritës elektrikë 
Shitet benz C 200, nafte, mbajtur per merak, sherbimet e kryera ne kohe, ABS, EPS, airbag, A/C, goma te reja. Shitet per arsye se nuk me rinovohet patenta. Cmimi i diskutueshem

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.