Mercedes-Benz B-class viti 2005, Gri, 2.0L, 282800km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes-Benz CLS 350 AMG; ; viti 2010; ; letra angleze, krahu djathtas; ; 5500 Tiranë
furgon mallrash Benz 308D viti 1992 me letra per nje vit Tel 0682094442 Tiranë
mercedes cls 350 amg viti 2010 Tiranë
Sallon bezhe, goma te reja pirelli p zero, kamera 360, parkohet vete, frenon vete, sinjalizon kur del nga korsia me dridhje timon. Tiranë
3 500€
Shtuar: 17 gusht 2021, numri: 114172
Adresa: Tiranë, Rr. Don Bosko, Tirane, shfaq në hartë
Modeli: B-class 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 282800 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I mbrapmë 
Shes B Class 200, viti prodhimi 2005 dale ne qarkullim ne vitin 2006. Gjendje eprfekte mekanike dhe Gjenerike. me sherbime te kryera se fundmi. Cmimi 3500

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.