Mercedes-Benz A-class viti 2012, E zezë, 1.8L, 182000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Mercedes C220 2009 Nafte Automat Tavan Panoramike Tiranë
Shitet Mercedes A180 Nafte Kamio Automatike Viti 2006 Tiranë
Shitet Mercedes A140L Gaz + Benzine Viti 2002 Manuale Tiranë
Shitet Mercedes C230 Benzine 4Matic AMG; LooK Automatike 2009, Makina Posedon Keto Opsione Xhama Te Zinj Baxho Xhami Navi I Madh Me Palosje Me Keto Formate: CD DVD MP3 MP4 RADIO MEMORY CARD Sallo. Tiranë
Shitet benz c klass 220 cdi automat vp 2007 me 251mij kilometra origjinale me liber sherbimi dhe drejt kontrrolli tek filjali perkat. Esht perdorur makine e dyte familjare kryesisht fundjava. Tiranë
4 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 2 dhjetor 2020, numri: 113660
Adresa: Tiranë, Rruga Arben Broci - Tirane, shfaq në hartë
Modeli: A-class 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 182000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.8 litra
Kuaj fuqi: 180 
Klasa ekologjike: Euro 5 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Kontrolli i lundrimit Disqe aliazhi Ngrohja e pasqyrave Ngrohja e ndenjëseve Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë Me garanci Tapiceri lёkurё 
Per arsye urgjente shitet Mercedes A180 ne gjendje te persosur motorrike dhe mekanike baraz me te re.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.