Mercedes-Benz A-class viti 2011, Gri, 1.8L, 186000km

Njoftime të tjera të ngjashme

shes makine mercedes benz, tipi E 220 CDI, classic, viti 2001, me 190, 000 km te vetat, te vertetuara me dokumentacio. Sherbime, taksa dhe detyrime te kryera deri me qershor 2021. Mjeti eshte bler. Tiranë
okazion shitet benz A180 si i ri Tiranë
Shitet Mercedes-Benz c-class 2006; ; Cmimi 5000 euro i diskutueshem Tiranë
Shes makinen personale Mercedes-Benz C220 (W20) vit prodhimi 2003, prerje 2004, kambio automatike, motorr 2.2 naft. E kam blere vete ne Gjermani nga shites privat (jo-koncesiona) me dokument. Tiranë
OKAZION!!; ; PER ARSYE EMIGRACIONI SHITET BENZ A180, VITI 2011, NAFTE, KAMBIO AUTOM, NAVIGATOR, FULL OPTION NE GJENDJE PERFEKTE BARAZ ME TE RE Tiranë
4 800€ I diskutueshëm
Shtuar: 8 nëntor 2020, numri: 113619
Adresa: Tiranë, Rruga Elbasanit 12, 1002 Tirane, shfaq në hartë
Modeli: A-class 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 186000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.8 litra
Kuaj fuqi: 180 
Klasa ekologjike: Euro 5 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Disqe aliazhi Ngrohja e pasqyrave Ngrohja e ndenjëseve Larësi i fenerëve Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Me garanci Tapiceri lёkurё 
okazion
per arsye emigracioni shitet vetura Benz A180

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.