Mercedes-Benz A-class viti 2010, E zezë, 1.8L, 110000km

Njoftime të tjera të ngjashme

OKAZION!!; ; PER ARSYE EMIGRACIONI SHITET BENZ A180, VITI 2011, NAFTE, KAMBIO AUTOM, NAVIGATOR, FULL OPTION NE GJENDJE PERFEKTE BARAZ ME TE RE Tiranë
Mercedes-Benz C-class viti 1997 Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + usb + tel, xhama eklektrik, pasqyra me palosje, sensore parkimi para dhe mbrapa, dy celesa me pult. Tiranë
4 goma te reja; ; Larse feneresh; ; Sensor shiu; ; Pilot automatik; ; Komando ne timon; ; Kompjuter bordi; ; Clima digitale etj etj Tiranë
E. E-320-CDI-Avantgarde Automatike (G) Tron. Full Option me Dogane te paguar gati per Targa e ardhur nga GJERMAN. Makina nuk perfshiet nga TAKSA e Luxit se eshte me pak se (3000. Kubik 2987. Tiranë
5 500€
Shtuar: 7 korrik 2020, numri: 113470
Adresa: Tiranë, Rruga Elbasanit 12, 1002 Tirane, shfaq në hartë
Modeli: A-class 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 110000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.8 litra
Kuaj fuqi: 180 
Klasa ekologjike: Euro 5 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
ABS Kondicioner Kontrolli i klimës Parktronic Kontrolli i lundrimit Disqe aliazhi Ngrohja e pasqyrave Ngrohja e ndenjëseve Larësi i fenerëve Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë Tapiceri lёkurё 
per arsye EMIGRACIONI SHITET MERCEDES A180 ne gjendje PERFEKTE si e re
BLERE me FATURE ne itali 6500€
dogana me FATURE 1300€
SHITET vetem 5500€

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.