Njoftimet Premium

Shitja e Mercedes-Benz në Tiranë

Mercedes-Benz C-class viti 1997 Tiranë
1 000€
I diskutueshëm
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + usb + tel, xhama eklektrik, pasqyra me palosje, sensore parkimi para dhe mbrapa, dy celesa me pult. Tiranë
13 000€
4 goma te reja; ; Larse feneresh; ; Sensor shiu; ; Pilot automatik; ; Komando ne timon; ; Kompjuter bordi; ; Clima digitale etj etj Tiranë
6 400€
E. E-320-CDI-Avantgarde Automatike (G) Tron. Full Option me Dogane te paguar gati per Targa e ardhur nga GJERMAN. Makina nuk perfshiet nga TAKSA e Luxit se eshte me pak se (3000. Kubik 2987. Tiranë
1€
C-220-CDI-Avantgarde-me Kamje Automatike tip Tronik Model (2008) i avancuar me Tavan XHAMI komplet PANORAMA me Dogane TVSH te paguar gati per Targa e ardhur nga Gjermania me Rruge Tokesor. Tiranë
1€
Shitet Mercedes C-class 200 cdi manuale viti 2006 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me dogane te paguar gati per cdo lloj prove Tiranë
4 200€
I diskutueshëm
Shitet Mercedes C-class 200 cdi manuale viti 2006 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me dogane te paguar gati per cdo lloj prove Tiranë
4 200€
I diskutueshëm
shitet mercedes c-class Tiranë
4 200€
Shitet Mercedes Benz E Class 270 CDI Viti 2003 super makine ne gjendje super shume e paster nga jashte dhe si bren. Makina Ka sensore parkimi fabrike, sensor shiu, sensor dritash, dritat kseno. Tiranë
4 300€
I diskutueshëm
Shitet benz c klas viti 2008 me kamio automat, ne gjendje shum te mire pune, e gateshme per cdo lloj prove, dritat xeno, sediljet me memor. cmimi i diskutushem Tiranë
7 200€
I diskutueshëm
Cls 500 look 6.3 amg origjinal dhe black editio. I jane vene dhe marmitat e 55 kompresor te fabrikuara qe japin zhurme A. Makina eshte full opsional ka 260 000 km dhe cdo servis tek Mercede. Tiranë
1€
Shitet Mercedes Benz E Class 270 CDI Viti 2003 super makine ne gjendje super shume e paster nga jashte dhe si bren. Makina Ka sensore parkimi fabrike, sensor shiu, sensor dritash, dritat kseno. Tiranë
4 300€
I diskutueshëm
Shitet Mercedes Benz E class 320 EVO; Avantgarde Viti 2008; 4MATIC; Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike si dhe shume e paster jashte & brenda!; 250000Km Origjinale. Tiranë
7 000€
Shes ne Tirane; Mercedes Benz E350 4Matic 2010; Model Amerikan look AMG Benzine; System Comfort/Sport; Marrsha F1 Tiptronic ne timon; 155, 000 milje origjinale me historik sherbimesh ne konensiona. Tiranë
9 000€
Shitet Mercedes E270 Automatike 2003 Makina Posedon Keto Opsione: Sallon Lekure; Navi Te Madh Me DVD; Klima Dixhitale; Sistem Audio Harman; Kardon; Komanda Ne Timon; Hapje Mbyllje Qendre Me Pult. Tiranë
4 500€
I diskutueshëm
Shitet Mercede Aclass super makin me navigator full sherbimet te sapo bera filtra vaj + vaj filtra te kamjos shume e paster cupe Tl vetem wocap se jam jasht shqirie Tiranë
3 500€
SHITET MERCEDES BENZ S320; GJENDJE PERFEKTE; CMIMI OKAZION 3700 EURO; DEKUMENTA TE PAGUARA Tiranë
3 700€
Sllon 300 nafte Automa (a taks luks) Viti 99; sedilet e para me levizje butona; xhamat e zinj origjinal edhe dopio; klimatronik; tapiceri lekure zez e paster; Xenon tgjata tshkurtra; Disqe goma 17. Tiranë
2 500€
I diskutueshëm
E-220-CDI-Avantgar. me Kamj. Automatike tip Tronik ngjyra blu e Erret metalizato Mod. (2004. me motorr te. Gati Full option Tapiceri Lekure e plote ngjyre G. Sedilje Me Ngrohje dh. Tiranë
1€
C-220-CDI-Elegance-Motorr-EVO- e ardhur nga Gjermania me Dogane TVSH te paguar gati per Targim Shqiptar e Paperdorur Fare ne Shqiperi Kamje Automatike Tip -Tronik Viti (2005) Ngjyra Gri Metalizat. Tiranë
1€

Shitja e Mercedes-Benz në qytete të tjera