4 500€ I diskutueshëm

Mercedes-Benz 711 D

Shtuar: 24 nëntor 2018, numri: 652
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0693646442
Modeli: 711 D 
Viti: 1998 
Kilometrazhi: 160000 km
Ngjyra: Manushaqe 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Diesel 
Kapaciteti i motorit (L): 4.0 
Shitet kamion mercedes benz 711D i vitit 1998 motorr 4.0 turbo,4 pistona,makina ka redoto te pasme,goma dhe bateri te reja,dokumenta te paguara per nje vit.Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike me liber sherbimesh.kamioni ka 150 mij km te kaluara.(Kamioni nuk eshte vetshkarkues )cmimi 4500 euro i diskutueshem.JEPET ME QERA ,Ndrrohet me makine te vogel +/- diferencen .mercedes ,audi .

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.