Mazda Tribute viti 2007, Tjetër, 2.3L, 179000km

Njoftime të tjera të ngjashme

do dit ora 10: 00-20: 00; ; ; ; JO NDRRI; ; Me dogan t pagua; ; Klimatroni; ; Abs Esp Airba; ; Radio C; ; Xhama t errt nga fabrik; ; Disqe Alumin; ; Kpjuter bord; ; Cruise contro; ; 7 Vnd. Tiranë
Shitet Mazda CX-3 e 2017, me 1 vit perdorim dhe vetem 7, 000. Automatike, me benzine 1.98 dhe full options!; Sensore dhe kamera parkimi, sensore ne pasqyra, i-stop, sistem navigimi e. Per m. Tiranë
Mazda 6 viti 2006 motor 2.3 benzin + gaz; Kamje Automat TIP tonic; Me clima, KOMANDA ne TIMON xhama dhe pasqyra elektrike, sedilje me ngrohje, SENSOR drite dhe shiu; Drita automatike kseno Tiranë
MAZDA 6; 2.0 NAFTE; VITI 2007; NGJRE BLU; ME TARGA DHE DOKUMENTA DERI NE SHKURTE TE VITIT TJETER Tiranë
MAZDA CX-5; VITI 2014; KM 39.000; MANUAL; 2.0 BENZIN Tiranë
4 900€ I diskutueshëm
Shtuar: 13 dhjetor 2020, numri: 113709
Modeli: Tribute 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 179000 km
Ngjyra: Tjetër 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.3 litra
ngjyre violet, ne gjendie shum te mire

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.