Mazda 6 viti 2007, Gri, 2.0L, 199000km

Njoftime të ngjashme

Mazda 5; ; Motorr 1998cc, aspirim natyral; ; Benzine/gaz LPG; ; Kambio manuale; ; 212000 KM; ; 6 + 1 vende; ; Komanda ne timon, bluetooth & multimedia, mbyllje qendrore, xhama dhe pasqyra elektrik. Tiranë
KONDICIONER - XHAMA ELEKTRIKE - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT, 3 CELESA ORIGJINAL ET; ; NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE; ; ME DOGANE TE PAGUA. E ARDHUR NGA ZVICRA Tiranë
3 300€
Shtuar: 4 qershor 2021, numri: 114079
Modeli:
Viti: 2007 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 199000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
KLIMATRONIK, KOMANDA NE TIMON PILOT AUTOMATIK, SRS, DSC, KOMPJUTER BORDI, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, FENER ME LUPA, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA, E PERSHTATSHME PER GAZ 100%, GATI PER TARGA

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.