Mazda 6 viti 2006, Blu, 2.3L, 123800km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Mazda CX-3 e 2017, me 1 vit perdorim dhe vetem 7, 000. Automatike, me benzine 1.98 dhe full options!; Sensore dhe kamera parkimi, sensore ne pasqyra, i-stop, sistem navigimi e. Per m. Tiranë
MAZDA 6; 2.0 NAFTE; VITI 2007; NGJRE BLU; ME TARGA DHE DOKUMENTA DERI NE SHKURTE TE VITIT TJETER Tiranë
MAZDA CX-5; VITI 2014; KM 39.000; MANUAL; 2.0 BENZIN Tiranë
Mazda 3.1.6 Diesel CD Confort; ; Cmimi: ishte 4200 Euro; Cmimi: tani behet 3795; Me dogane te paguar; E importuar nga zvicra-zyriu; Te dhenat teknike; Data e pare e regjistrim. 19/02/2007. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 benzine, kambio manuale, viti prodhimit 2005, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, dy celesa, komanda ne timon, gom. Tiranë
3 300€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96050
Modeli:
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 123800 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.3 litra
Mazda 6 viti 2006 motor 2.3 benzin + gaz; Kamje Automat TIP tonic; Me clima, KOMANDA ne TIMON xhama dhe pasqyra elektrike, sedilje me ngrohje, SENSOR drite dhe shiu; Drita automatike kseno;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.