Mazda 6 viti 2004, Blu, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 benzine, kambio manuale, viti prodhimit 2005, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, dy celesa, komanda ne timon, gom. Tiranë
Shitet Mazda 2 1.4 naft me dokumenta te prera per nje v. makina eshte ne gjendje shume te mire dhe teper ekonomike ne kons. disponon cd aux, abs, srs, air condition, pasqyra elektrike, xham. Tiranë
SHITET MAZDA 6. VITI 2004. KAMBIO MANUALE. NAFTE 2.0. XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE. TAPICERI LEKURE + COPE. DVD/NAVIGATOR. KONDICIONER FUNKSIONAL. GOMA 90%. FENER XENON M. Tiranë
Mazda 6 viti 2006 kamje Automat 4x4; Motor 2.0 ( me zinxhir) benzin + gaz; Full options me clima bi zona KOMANDA ne TIMON kasetofon me 6 cd impjant audio Bose; Xhama dhe pasqyra elektrike mbyllj. Tiranë
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 135000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
3 000€
Telefoni:
0693535209
Shtuar: 24 tetor 2019, numri: 1794
Modeli:
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Makina shume e paster si brenda dhe jasht e sapo ardhur nga Gjermania ne rruge tokesore jo me Bizark/Autotrren!!; ; Tej ekonomike, disponon dhe 4 goma vere me disqet origjinale, 2 Celesat Origjinal.; ; Dokumenta te paguara deri me 07.2020; ; Vetem shitet, nuk nderrohet !!; Sony Apple Apple (Iphone) Asus Lenovo BlackBerry Samsung Dell HP HTC Huawei LG Mobile Motorola Nokia Panasonic Samsung Sony Toshiba Vodafone ZTE Markë tjetër iPhone 3 3GS 4 4s 5 5c 5s 6 Plus 6s Plus 7 Plus 8 Plus SE X Galaxy W I8150 A5 A5 (2016) A5 A7 A8 A9 Mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 a3 a4 a5 a6 a7 a8 mercedes a,b,c,e,sl, s, ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel satis velsatis clio peugeot 206peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo citroen ax citroen zx citroen bx citroen saxo volvo 460 volvo 440 bmw 318 bmw 32audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf passat polo opel banesa troje usb pc tv kafshe qen tiguan laptop vetura bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI Volkswagen; CHEVROLET CITROEN DACIA Fiat FORD OPEL CORSA ASTRA VECTRA rs6 rs4 S8 A8;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.