Mazda 5 viti 2008, Gri, 1.8L, 139000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Mazda CX-3 e 2017, me 1 vit perdorim dhe vetem 7, 000. Automatike, me benzine 1.98 dhe full options!; Sensore dhe kamera parkimi, sensore ne pasqyra, i-stop, sistem navigimi e. Per m. Tiranë
Mazda 6 viti 2006 motor 2.3 benzin + gaz; Kamje Automat TIP tonic; Me clima, KOMANDA ne TIMON xhama dhe pasqyra elektrike, sedilje me ngrohje, SENSOR drite dhe shiu; Drita automatike kseno Tiranë
MAZDA 6; 2.0 NAFTE; VITI 2007; NGJRE BLU; ME TARGA DHE DOKUMENTA DERI NE SHKURTE TE VITIT TJETER Tiranë
MAZDA CX-5; VITI 2014; KM 39.000; MANUAL; 2.0 BENZIN Tiranë
Mazda 3.1.6 Diesel CD Confort; ; Cmimi: ishte 4200 Euro; Cmimi: tani behet 3795; Me dogane te paguar; E importuar nga zvicra-zyriu; Te dhenat teknike; Data e pare e regjistrim. 19/02/2007. Tiranë
4 200€
Shtuar: 10 korrik 2020, numri: 113476
Modeli:
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 139000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.8 litra
Çdo ditë ora 10:00-20:00.
JO NDËRRIM.
Me doganë të paguar.
Klimatronik.
Abs Esp Airbag.
Radio CD.
Xhama të errët nga fabrika.
Disqe Alumini.
Kpjuter bordi.
Cruise control.
7 Vënde.
Timon multifunksional.
Drita mjegulle.
Shina ne tavan.
Xhama, Pasqyra elektrike etj.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.