Mazda 5 viti 2007, E zezë, 2.0L, 212000km

Njoftime të ngjashme

KONDICIONER - XHAMA ELEKTRIKE - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT, 3 CELESA ORIGJINAL ET; ; NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE; ; ME DOGANE TE PAGUA. E ARDHUR NGA ZVICRA Tiranë
KLIMATRONIK, KOMANDA NE TIMON PILOT AUTOMATIK, SRS, DSC, KOMPJUTER BORDI, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, FENER ME LUPA, NE GJENDJE SHUME TE MIRE, E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA, . Tiranë
Shitet Mazda CX-3 e 2017, me 1 vit perdorim dhe vetem 7, 000. Automatike, me benzine 1.98 dhe full options!; Sensore dhe kamera parkimi, sensore ne pasqyra, i-stop, sistem navigimi e. Per m. Tiranë
Mazda 6 viti 2006 motor 2.3 benzin + gaz; Kamje Automat TIP tonic; Me clima, KOMANDA ne TIMON xhama dhe pasqyra elektrike, sedilje me ngrohje, SENSOR drite dhe shiu; Drita automatike kseno Tiranë
MAZDA 6; 2.0 NAFTE; VITI 2007; NGJRE BLU; ME TARGA DHE DOKUMENTA DERI NE SHKURTE TE VITIT TJETER Tiranë
5 500€
Shtuar: 12 janar 2022, numri: 114448
Adresa: Tiranë, Tirane, shfaq në hartë
Modeli:
Viti: 2007 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 212000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 148 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Timoni: Majtas 
Mazda 5
✅Motorr 1998cc, aspirim natyral
✅Benzine/gaz LPG
✅Kambio manuale
✅212000 KM
✅6+1 vende
✅Komanda ne timon, bluetooth & multimedia, mbyllje qendrore, xhama dhe pasqyra elektrike.
✅Sediljet para me ngrohje. Klima.
Mjeti eshte ne gjendje shume te mire xhenerike, motorr dhe tapiceri.
Vaj filtra sapo nderruar dhe vaj kambio. Kandele te reja NGK platinium.
Makina eshte ideale per transport pasagjeresh ose familje me femije te vegjel.
Kolaudimi deri 2024

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.