Njoftime të tjera të ngjashme

Mazda 6 viti 2006 kamje Automat 4x4 ; Motor 2.0 ( me zinxhir) benzin +gaz ; Full options me clima bi zona KOMANDA ne TIMON kasetofon me 6 cd... Tiranë
3 600€
Viti: 2008
Kilometrazhi: 135000 km
Kutia e shpejtësisë:... Tiranë
9 800€
I diskutueshëm
14 990€

Mazda 3, 2.0L, 10000km

Shtuar: 13 shtator 2019, numri: 1320
Telefoni:
0672040601
WhatsApp:
0672040601
Viber:
0672040601
Modeli:
Viti: 2017 
Kilometrazhi: 10000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.0 
Kambio manuale me 6 raporte shpejtesie. Audio sound system 7 " color display, HMI Commander, AM / FM radio, CD, MP3, USB, AUX, 6 Altoperlante, Bluetooth, DAB digital radio. Navigator. Sedile Alcantara , sedilje me ngrohje, timoni me veshje lekure, komandimi i sistemit te audios i integruar ne timon. 2 dalje USB, AUX. Sediljet e pasme te palosshme 60:40. Dritare me komandim elekrike. Ndezja e motorrit me buton start dhe stop. Klima me ndarje zonale (dy zona). Pasqyra e brendeshme me sensor. Sensore parkimi dhe kamera parkimi. Vetefrenuses automatik para, ne shpejtesi te ulet deri ne 30 kilometra. Sensore shiu dhe sensore ndricimi. Sensore teperature per te matur temperaturen e jashtme. Sistemi i ndricimit LED. Feneret e mjergulles. Stopat e pasem LED. Pasqyra me komandim elektrik. Pasqyra me palosje elektrike, sinjale te pasqyra. Xhamat e pasem te erret te homologuar. Airbag per shoferin dhe pasagjerin, airbag anesore dhe lart per koken shofein dhe pasagjerin, Airbag anesore per shoferin e pasagjeret. Hapja e dyerve ne distance. City Emergency Brake Assist front (SCBS) with pedestrian detection at the front and obstacle detection at the rear (SCBSR) Lane Change Assist (BSM), lajmerues per nderimin nga nje korsi ne tjteren dhe aistence ne parkim. Mazda G-Vectoring Control Electronic Parking Brake, kontrolli i forces G dhe stabilitet i mire i automjetit. Rear Vehicle Monitoring (RVM). Traffic sign recognition (navigation system required) Fatigue detection (DAA) informacion mbi trafikun nepemjet navigatorit. Smart Brake Support (SBS) suport per sistemin e frenimit. Goma Michelin Pilot Sport dhe siqe alumini R18. Kit riparimi dhe gomen rrezerve.
Mazda ka dhe 2 vite Garanci nga Fabrika.
Mazda 3 eshte targuar per here te pare ne janar te vitit 2018.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.