Mazda 2 viti 2005, Gri, 1.4L, 155000km

3 690€
Shtuar: 6 nëntor 2021, numri: 114318
Modeli:
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 155000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
KONDICIONER - XHAMA ELEKTRIKE - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT, 3 CELESA ORIGJINAL ETJ....
NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE
ME DOGANE TE PAGUAR. E ARDHUR NGA ZVICRA

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.