Njoftimet Premium

Shitja e Mazda në Tiranë

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 benzine, kambio manuale, viti prodhimit 2005, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, dy celesa, komanda ne timon, gom. Tiranë
3 100€
Shitet Mazda 2 1.4 naft me dokumenta te prera per nje v. makina eshte ne gjendje shume te mire dhe teper ekonomike ne kons. disponon cd aux, abs, srs, air condition, pasqyra elektrike, xham. Tiranë
3 900€
Makina shume e paster si brenda dhe jasht e sapo ardhur nga Gjermania ne rruge tokesore jo me Bizark/Autotrren!!; ; Tej ekonomike, disponon dhe 4 goma vere me disqet origjinale, 2 Celesa. Tiranë
3 000€
SHITET MAZDA 6. VITI 2004. KAMBIO MANUALE. NAFTE 2.0. XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE. TAPICERI LEKURE + COPE. DVD/NAVIGATOR. KONDICIONER FUNKSIONAL. GOMA 90%. FENER XENON M. Tiranë
3 000€
Mazda 6 viti 2006 kamje Automat 4x4; Motor 2.0 ( me zinxhir) benzin + gaz; Full options me clima bi zona KOMANDA ne TIMON kasetofon me 6 cd impjant audio Bose; Xhama dhe pasqyra elektrike mbyllj. Tiranë
3 600€
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 135000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
9 800€
I diskutueshëm
Mazda 3; Viti i prodhimit 2005; Karburanti: nafte; Ngjyra blu; Xhama elektrik; Mbyllje qendrore me dy celsa te fabrikes; Kompjuter bordi klima; Komanda ne timon; Llampa xenon origjinale t. Tiranë
3 700€
MAZDA 2; 2005; CILINDRATA 1.4 DIZE; MAKINA ME DOGAN; XHAMA ELEKTRI; 180 000KM; LIBER SERVISI Tiranë
1€
Mazda cx 7 2.3 turbo me impiant gazi i sapo vene 1800 euro prins 100% g. Makina eshte ne gjendje shum te mir e gatshme per cdo lloj prove Tiranë
11 200€
Mazda 3 1.6 nafte manual ne gjendje shum te mir shum ekonomike Engatshne oer cdo lloj orov Tiranë
3 700€
SHITET Mazda Demio Kamio Manuale Vitprodhimi 2003 Motorri 1.3 Benzine, 154 Mij Km, ne gjendje shum te mire SHITET per arsye mosperdorimi letrat te paguara deri ne 7.12.2019 Tiranë
1 500€
Mazda premacy viti 2004 benzin gaz sekuencial i sapovendosur me clima kompiuter bordi goma te reja xhama te zi origjinal e sapo ardhur 1 jav ka qe esht targuar esht super gjendje cmimi 33000 eur. Tiranë
3 300€
MAZDA 6 VITI 2005; CILINDRATA 2.0.DIZEL; MAKINA ME DOGA. ARDHUR NGA ZVICRA; KONDICION. CD ES; KOM0JUTER BORDI; GJEDJE PERFEKT; KOMANDO NE TIMO; 190 000KM LIBER SERVIS Tiranë
4 400€
MAZDA 2 VITI 2005; CILINDRATA 1.4 DIZE; GJEDJE PERFEKT; KONDICION. CD ES; ; 190 000K; 067 6000 107 PJES MAKINASH GJENI TEK N Tiranë
2 900€
Shitet makina ne gjendje shum te mire sherbime te sapo bera Tiranë
2 500€
MAZDA 6 VITI 2005; CILINDRATA 2.0 DIZEL; MAKINA ME DOGA. ARDHUR NGA ZVICR; KONDICION. CD ES; KOMPJITER BORDI; KOMANDO NE TIMO; 190 000KM; LIBER SERVISI; ; 067 6000 107 INFO RRETH MAKINAVE Tiranë
4 400€
Mazda CX5 viti 2015; ; Shes Mazda CX5 ne gjendje perfekt; Makina ka 73 000 km te certifikua; Te gjitha sherbimet jane kryer tek Mazd; Ngjyre e bukur, shume e rehateshme ne udhetime, Motorri 2. Tiranë
1€
MAZDA 6; VOTI 2005; CILINDRATA 2.0 DIZE; MAKINA NGA ZVIC. ME DOGAN; KONDICION.. ES; KOMPJUTER BORDI; KOMANDO NE TIMO; 190 000KM Tiranë
4 400€
Mazda 2 viti 2005; Cilindrata 1.4 dieze; Makina me dogan; Kondicion.. es; Xhama elektri; 180 000km liber servis; 067 6000 107 pjes makinash gjeni tek ne Tiranë
2 900€
Ash shum gjedjee tmir ka 1.5 motorr me zigjir e sa po ardhur makina gjindet ne ks viber + 37745 610 192 Tiranë
550€

Shitja e Mazda në qytete të tjera