Njoftimet Premium

Shitja e Lexus në Tiranë

Lexus ct200h, bateri + benzin, teper ekonomike, 77.000k. Automat, sallon lekure, baxha, xeno, keyless go, start& stop, e. 0695833355 #instagram. AU. AL Tiranë
12 900€
shitet lexus es350.motori 3.5 benzin shum e shpejt kamer mbrapa sensor par mbrapa perde e pasme qe ulet dhe ngrihet xhama te erret makina eshte ne gjendje perfekt ka ardhur nga amerika dhe esht. Tiranë
15 000€
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 60000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
8 400€
Shitet Rexon viti 2009-2010 makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike mekanike shitet per arsyje mos pordorimi cmimi i duskutushem Tiranë
E shitur
Makina eshte e mirembajtur ne gjendje shume te mire dhe ka bere 70, 000. Eshte prodhim amerikan me letra deri vitin tjeter dhe siguracion kas. Motorr 3.5 L Benzine me teknologji EC; Opsione. Tiranë
E shitur
Makina i ka te gjitha sherbimet e sapo me letra deri ne shtator 2018 makina shitet ose nderrohet Tiranë
E shitur
Lexus rx hybrid + ga. 500 leke 100km Tiranë
E shitur
Shitet LEXUS IS 220D SE me letra te paguara deri 27/04/2018 makina eshte ne super gjendje me goma te reja makina ka 2 muaj qe ka ardhur nga gjerman. ndezja start st. ngrohje sedil. km 200 mi. Tiranë
E shitur
Shitet mak hibrite e tipit lexus viti 2010 ku deri ne shpejtesin 70 km ne or shpenzimi 0 se eshte me bateri me te gjitha opsionet e munshme e sherbime te bera targuar per ber te par me dt 27, 4. Tiranë
E shitur
Shitet mak hibrite e tipit lexus viti 2010 ku deri ne shpejtesin 70 km ne or shpenzimi 0 se eshte me bateri me te gjitha opsionet e munshme e sherbime te bera targuar per ber te par me dt 27, 4. Tiranë
E shitur
Lexus full options benzin g. Me the gjitha opsionet e mundsh. xe. na. lekur Tiranë
E shitur
Full opsi. kabrio metalike me buton hapje mbyllje, ne gjendje perfek. cmimi i padiskutuesh. benzine gaz super makine dhe super ekonomi. mirepresim dhe oferta per nderrim Tiranë
E shitur
Lexus 430 sc; Benzine 4.3; Lluks model special; Automat; Navigator tv; Super I shpejt; Tapiceri bezhe; Prodhim special; 60.000 milje ne gjendje te shkelqyer; Takdat te paguara para I jave per. Tiranë
E shitur
Fuoristrade 4x4 gjendja perfek. letrat te paguara deri ne Janar 2017 Tiranë
E shitur
lexus es350 i 2007 shume i shpejt baxha perde e pasme qe ulet + ngrihet kamer mbrapa sensor navi ndezje start stop me buton e. makina e sapo ardhur nga amerika shitet dhe nderrohet me makina t. Tiranë
E shitur
Motorri eshte akull fasho-piston para 2muajsh, me impiant gazi Zavoli harxhon sa nje makine 2.0nafte me g. Super e rehatshme! Tiranë
E shitur
E shitur
Sh ekonomike dhe sherbime te kryera ne koh. abs, setdilje me ngrohje lekure dhe me levizje elektrike, timon elektrik me rregjistrim dhe me auto levizje momentin qe fut celsin, sensor parkimi. Tiranë
E shitur

Shitja e Lexus në qytete të tjera