Land Rover Range Rover, viti 2015, E zezë, 4.4L, 118400km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Range Rover Sport 3.6 Nafte E Vitit 2008 Makina Posedon Keto Opsione: Fenera Me Lupa Inteligjente Qe Kthehen Sipas Drejtimit Te Timonit; Sistem Audio I Amplifikuar; Baxho Xhami; Kompjute. Tiranë
Land Rover Freelander 2; Ju lutem m kontaktoni n E-mail !!! Tiranë
Shes Land Rover Range Rover Vogue 4.4 Benzine vitit Dhjetor 2008, Look 2010, me rreth 200.000 km me liber sherbimesh, ( mund ti verifikoni tek Land Rover me numer shasie: SALLMAM548A27112) ngjyr. Tiranë
Shitet rengji rover viti 2007 nafte 2.7 servise te sapo bera ne gjendje shum te mire Tiranë
Shitet range rover sport 2.7 Naft full serdile me ngrohje para dhe mbrapa DVD xhama te zi origjinal 256mij KM origjinale 2007 luk 2012 autobiography komplet makina esht ne gjendje shum te mir m. Tiranë
65 000€
Shtuar: 9 tetor 2019, numri: 1347
Modeli: Range Rover 
Viti: 2015 
Kilometrazhi: 118400 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 4.4 litra
Shitet Range Rover Autobiography 4.4 Naft panorama para dhe mbrapa akull e re sic e keni ne foto nuk asnje lloj komenti.Makina i ka xhamat e zinj nga mbrapa origjinal ,disqet e zeza me sedilje bezhe full lekure.Sherbimet e makines jane te bera tek Range Roveri te gjitha sherbimet nuk ka asnje lloj nevoje, letrat te sapoprera.!!!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.