Njoftime të tjera të ngjashme

Te dhenat:; Shes Land Rover Discovery 3 HSE Premium, 4.0 V6 Benzin + Gaz, E vitit 2010 me 144.000 km origjinale me garanci me liber sherbimesh (... Tiranë
15 700€
1)- Te dhenat: Land Rover Range Rover Sport Autobiography (LOOK HST FABRIKE)4.2 Supercharged, V8 HST, 400 kuaj fuqi, prodhuar ne Dhjetor 2008 i... Tiranë
14 400€
Shes Land Rover Range Rover Vogue 4.4 Benzine vitit Dhjetor 2008 , Look 2010, me rreth 200.000 km me liber sherbimesh, ( mund ti verifikoni tek... Tiranë
10 950€
LAND ROVER DISCOVERY 3.ME MOTOR V6 4.0L BENZINE MAKINA ESHTE 20.12.2009.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 258000KM ORIGJINALE.KOMPLET... Tiranë
1€
LAND ROVER DISCOVERY 3.ME MOTOR V6 2.7L.MAKINA ESHTE 20.12.2006.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 258000KM ORIGJINALE.KOMPLET VESHJET... Tiranë
1€
65 000€

Land Rover Range Rover viti 2015, E zezë, 4.4L, 100000km

Shtuar: 9 tetor 2019, numri: 1347
Telefoni:
0695403261
Modeli: Range Rover 
Viti: 2015 
Kilometrazhi: 100000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 4.4 
Shitet Range Rover Autobiography 4.4 Naft panorama para dhe mbrapa akull e re sic e keni ne foto nuk asnje lloj komenti.Makina i ka xhamat e zinj nga mbrapa origjinal ,disqet e zeza me sedilje bezhe full lekure.Sherbimet e makines jane te bera tek Range Roveri te gjitha sherbimet nuk ka asnje lloj nevoje ,letrat te sapoprera.!!! Vetem telefonata serioze !!!!Cmimi i diskutushem!OPSIONET :SiguriaShpërndarja elektronike e frenaveAsistimi i frenaveAsistimi ne maloreProgrami i Stabilitetit ElektronikKontrolli tërheqësImobilizuesi i motoritBllokimi qendrorBllokimi i Sigurisë së FëmijëveBllokimi i dyerve të energjisëFenerët automatikë LEDAktivizoni treguesit në ORVMFshirëse e pasmeFshirëse që ndiejnë shiunLarës te fenerëveRregulluesi i rrezes së fenerëveKomoditetiKondicioneri - Kontrolli i klimës me katër zonangrohës/ftohesRregullimi i drejtimit - Dretimi i dritave sipas timonitDrejtues i montuar AudioMarshe ne timonAuto PilotPriza elektrike 12VSensori i parkimit të pasëmKamera e pasme e parkimitPasqyra e Pasme e Rregullueshme ElektrikeShtypni butonin e ndalimit të fillimitSelia e drejtuesit të rregullueshëm me lartësinëMbështetje sipas trupitTapiceri - LëkurëMbajtësit e Kupës së ParëHyrja pa çelësKontrolli i klimësFeneretLloji i dritës - LED me pikselLlampat e mjegullës së përparmeLlambat e mjegullës së pasmeInstrumentimi dhe komunikimiLargësia deri në serbator boshTreguesi mesatar i efikasitetit të karburantitParalajmërim i rripit të sigurimitParalajmërim i ulët i karburantitParalajmërim i dyerveNavigimi GPSSistemi muzikorCD / DVD PlayerMemorje e brendshmeUSBBluetooth!!! Vetem telefonata serioze !!!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.