Land Rover Range Rover, viti 2013, Blu, 3.0L, 169000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Range rover autobiography, gjendje perfekte ma targ shqiptare, full full opsion, cdo opsion i mundshem i range roverave, full panoram, dyer me vakum, bedan, full monitor, sendilje me levizje t. Tiranë
OPSIONET - TAVAN XHAMI- KSENO BIKSENO FENER INTELIGJENT KTHEHEN SIPAS KTHESAVE ME LED - RIMESO DRURI - MAVI MADH ME TOUCH - TIMON MULTIFUNKSIONAL MEMORJE - TIMON ME NGROHJE - KOMANDA NE TIMON. Tiranë
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe shitet per arsye emigrim. Makina ka liber sherbimes. Makina ka ardhur nga Zvicra dhe eshte me dokumenta deri ne qeshor-korrik 2022. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, sallon lekure, navigator, sedile elektrike + memorie, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + tel, komanda ne timon, xhama eklektrik, pasqyra m. Tiranë
RANGE ROVER VOGUE AUTOBIOGRAFIK ME MOTOR V8 3.6L MAKINA ESHTE 20.11.2008.E SAPO ARDHUR E PA PERDORUR FARE NE SHIPERI ME DOGANE TE PAGUA. MAKINA KA HYRE ME DT 23.10.2018 DHE NUK ESHTE PERDORUR FAR. Tiranë
38 900€
Shtuar: 12 shtator 2021, numri: 114227
Modeli: Range Rover 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 169000 km
Ngjyra: Blu 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, eco drive, blind spot, sallon lekure, sedile elektrike+memorie+ngrohje para+mbrapa (individuale), foni meridian, timon me ngrohje, klima, komanda+marshe ne timon, pilot automat, asl, radio cd+usb+aux+bluetooth etj, navigator, sensore+kamera parkimi, pasqyra me palosje, drita auto+led+xenon, larje feneresh, bagazh x hapje elektrike, goma te reja, dy celesa (key less) etj

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.