Land Rover Range Rover, viti 2009, Gri, 4.4L, 201000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ne gjendje te Shkelqy. e sapo ardhur nga Italia me letra te sapo paguara per 1 v. kilometra origjinale te garantua. Kontroll muzike per pasagjeret mbra. Frigorifer tek mbeshtetesja e dor. etj Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 3.0 nafte, kambio automatike, 4x4, viti prodhimit 2011, sallon lekure, sedile elektrike, navigator, klima, drita led + xenon bixenon, sensor. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.2 nafte, kambio automatike, 4X4, viti prodhimit 2007, sallon lekure, navigator, sedile elektrike + memorie, klima, mbyllje qendrore, abs, esp. Tiranë
Shitet Range Rover Sport HST, Motorr 4.2 Supercharged benzin, mjeti ka 390 Kuaj fuqi esht shum e shpejt, prodhuar ne 11.2008, me 218 mij km origjinale me te drejte kontrolli ku te doni me neme. Tiranë
RANGE - ROVER - SPORT 2.7 HSE; AUTOMAT; NAFTE; VITI 2007; KM 168000; 2 Celesa; Dokumentat deri i 04.2020; Tiranë
10 950€
Telefoni:
0683030130
Shtuar: 15 tetor 2019, numri: 1417
Modeli: Range Rover 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 201000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 4.4 litra
Shes Land Rover Range Rover Vogue 4.4 Benzine vitit Dhjetor 2008 , Look 2010, me rreth 200.000 km me liber sherbimesh, ngjyre gri me reflekse me tapiceri te zeze lekure, e sapoardhur me dogan te paguar, Mjeti eshte ne gjendje PERFEKTE dhe po ta shohesh nga afer eshte aq i paster sa duket sikur ka kaluar vetem gjysmen e kilometrazhit, servisi i fundit i bere me

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.