Land Rover Range Rover, viti 2008, Gri, 3.6L, 191000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, sallon lekure, navigator, sedile elektrike + memorie, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + tel, komanda ne timon, xhama eklektrik, pasqyra m. Tiranë
RANGE ROVER VOGUE AUTOBIOGRAFIK ME MOTOR V8 3.6L MAKINA ESHTE 20.11.2008.E SAPO ARDHUR E PA PERDORUR FARE NE SHIPERI ME DOGANE TE PAGUA. MAKINA KA HYRE ME DT 23.10.2018 DHE NUK ESHTE PERDORUR FAR. Tiranë
Shitet Range Rover Sport 3.6 Nafte E Vitit 2008 Makina Posedon Keto Opsione: Fenera Me Lupa Inteligjente Qe Kthehen Sipas Drejtimit Te Timonit; Sistem Audio I Amplifikuar; Baxho Xhami; Kompjute. Tiranë
Land Rover Freelander 2; Ju lutem m kontaktoni n E-mail !!! Tiranë
Shes Land Rover Range Rover Vogue 4.4 Benzine vitit Dhjetor 2008, Look 2010, me rreth 200.000 km me liber sherbimesh, ( mund ti verifikoni tek Land Rover me numer shasie: SALLMAM548A27112) ngjyr. Tiranë
12 500€
Shtuar: 19 nëntor 2019, numri: 99294
Modeli: Range Rover 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 191000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.6 litra
ABS ESP Kontrolli i klimës Kontrolli i lundrimit Disqe aliazhi Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë 
SHITET / NDERROHET -MOTORR 3.6 NAFTE V8 -VITI 2008 -CLIMA 4 ZONA AUTOMATIKE; -FULL ESP -ABS -SRS; -AIRMATIK -KOMPJUTER BORDI; -AUTO PILOT -KOMANDA NE TIMON -TIMON HIDRAULIK; -TEMON ME NGROHIE -JASTIK AJRI ME 6 NIVELE SIPAS TERRENIT -SHKALLE ELEKTRIKE; -SENSOR PARKINGU PARA MBRAPA -KAMER MBRAPA -NAVIGATOR I MADH -BAGAZHIER 6 CD; -DVD\TV\CD\RDS; -XHAMA ELEKTRIK; -PASQYRA ELEKTRIKE; -PASQYRA ME PALOSJE -SALLON LEKURE NGJYR E ZEZE -SENDILJE ME MEMORIE -SENDILJE ME FRYRIE -GROFJE FTOFJE SENDILJE PARA DHE MBRAPA; -TAVAN PANORAMIK; -FRENA AUTOMATIKE AUTO HOLD -FENER KSENON ORIGJINAL -DRITA INTELIGJENTE -MBZLLJE QENDRORE ME PULT -DISQE ALUMINI -GOMA TE REJA; -LETRA TE PAGUARA DERI NE SHKURT 2020; ; MJETI ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE NUK KA ASNJE LLOJ PROBLEMI CDO GJE I ESJHTE VENE E RE DHE ORIGJINALE; MJET SHUM I REHATSHEM DHE I SIGURTE NE UDHETIM APO LEVIZJE NE QYTET; MUND EDHE TE NDERROHET

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.