Land Rover Range Rover, viti 2008, E zezë, 3.6L, 148000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Range Rover Sport 3.6 Nafte E Vitit 2008 Makina Posedon Keto Opsione: Fenera Me Lupa Inteligjente Qe Kthehen Sipas Drejtimit Te Timonit; Sistem Audio I Amplifikuar; Baxho Xhami; Kompjute. Tiranë
Land Rover Freelander 2; Ju lutem m kontaktoni n E-mail !!! Tiranë
Shes Land Rover Range Rover Vogue 4.4 Benzine vitit Dhjetor 2008, Look 2010, me rreth 200.000 km me liber sherbimesh, ( mund ti verifikoni tek Land Rover me numer shasie: SALLMAM548A27112) ngjyr. Tiranë
Shitet rengji rover viti 2007 nafte 2.7 servise te sapo bera ne gjendje shum te mire Tiranë
Shitet range rover sport 2.7 Naft full serdile me ngrohje para dhe mbrapa DVD xhama te zi origjinal 256mij KM origjinale 2007 luk 2012 autobiography komplet makina esht ne gjendje shum te mir m. Tiranë
1€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96886
Modeli: Range Rover 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 148000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.6 litra
Parktronic Fenerët Xenon 
RANGE ROVER VOGUE AUTOBIOGRAFIK ME MOTOR V8 3.6L MAKINA ESHTE 20.11.2008.E SAPO ARDHUR E PA PERDORUR FARE NE SHIPERI ME DOGANE TE PAGUAR. MAKINA KA HYRE ME DT 23.10.2018 DHE NUK ESHTE PERDORUR FARE NE SHIPERI. MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 148000 KM ORIGJINAL. KOMPLET VESHJET BRENDA DRU ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES. TIMON ME NXEMJ. XHAMAT DOPJO TRIPLEKS ME NGJYRE LEJLA SI DHE XHAMAT TE ZINJ ORIGJINA. ME NAVIGATOR TE MADH ME TUCH. ME AMORTIZATOR ME AJER. ME REDOTO AUTOMATIKE DHE ME 4POZICIONE SIPAS TERRENIT MAKINA E PERZGJEDH AUTOMATIKISH. SENSOR PARKIMI ORIGJINAL MBRAPA. ME SENSOR SHIU TEK XHAM. PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUE. DISQET DHE GOMA TE REJA 19; TE VOGUE TE 2016 ORIGJINAL TE FABRIKES. DRITAT KSENON BIKSENO. ME KAMERA MBRAPA ME SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA ORIGJINAL. TAPICERI LEKURE KASHMIR NGJYRE TE BEZHE ME PALOSJ. TAVANI SIPER GAMOS. MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAP. MAKINA KA BOJEN E VET ORIGJINALE TE FABRIKES BL. --VIBER---WHATSSAP--

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.